ogłoszenia towarzyskie, który portal ?

ogłoszenia towarzyskie, który portal ?

Czuje się samotny i nie wiem, co zrobić? Może zacząć korzystać z ogłoszeń kobiet, które są w internecie? Sam już nie wiem.

Czasowy

Posty: 3

 
Nie wiem czy zdecyduje się na takie ogłoszenia towarzyskie. Widziałem kilka ładnych kobiet, lecz nie wiem czy to dla mnie? Opinie są różne, wobec tego trudno mi wyrobić sobie zdane. Pewnie jeżeli się sam nie zdecyduje to nie będę wiedział czy takie spotkania są odpowiednie dla mnie.

mew soncz7777

Posty: 3

 
Wybieramy tylko i wyłącznie takie ogłoszenia towarzystwie, które maj zweryfikowane fotografie. Każdy powinien tak robić. Dotyczy to kobiet, mężczyzn czy też par. wówczas wiemy, że faktycznie spotkamy się z takimi osobami, które się ogłaszają.

Antekkk

Posty: 4

 
Panie, panowie, pary, a nawet trans ogłaszają się w ten sposób. To dobre rozwiązanie, bo łatwo można poznać kogoś miłego. Można spędzić miłe chwile i zapomnieć o problemach życia codziennego. Nie zawsze mam na to czas, ale przynajmniej raz w miesiącu staram się na takie spotkania umawiać. Wam też polecam.

audi80

Posty: 9

 
Ogłoszeń jest mnóstwo, niemniej jednak jak się tak ustawia swoje żądania to wcale mnóstwo kobiet nie zostaje. W wielkich miastach tak, niemniej jednak w małych już nie. Może z biegiem czasu się to zmieni, niemniej jednak na razie, jeśli chce się spotkać super kobietę to nie ma innego wyjścia jak pojechać do niej. Częstokroć dziesiątki kilometrów, niemniej jednak rzeczywiście warto.

gregcie@

Posty: 22

 
Korzystam z anonsów towarzyskich ze strony https://samka.pl/anonse/pl i jestem bardzo zadowolony. Według mnie to najlepiej przygotowany ze wszystkich serwisów. Mają tak dużo ogłoszeń, że każdy kogoś znajdzie.

syrena88

Posty: 11

 
Nie korzystałem nigdy z takich ogłoszeń, wobec tego nie jestem w stanie się wypowiedzieć. Nie słyszałem też o znajomych, którzy korzystają, natomiast u nas to częstokroć temat tabu, wobec tego akurat się temu nie dziwię. Jeżeli ktoś lubi spotkania to, czemu się ograniczać? Pożądane byłoby korzystać.

Marioleczka 

Posty: 6