wynajem auta do ślubu, posuzkuję!

wynajem auta do ślubu, posuzkuję!

Dzień dobry. Ile pieniędzy powinienem przygotować, gdy chcę wynająć zespół na wesele? Czekam na wskazówki :-)

Dzidzia

Posty: 7

 
Zainteresujcie się tym czy w Waszej okolicy działa konsultant weselny, bowiem uważam, że to zawód, który ma dużą przyszłość. Coraz więcej par decyduje się na to, aby sięgnąć z usług przedstawiciela tej profesji, bowiem przerasta je ogrom kwestii organizacyjnych, jakie pozostają “do ogarnięcia”.

Namo

Posty: 9

 
Wydaje mi się, że DJ na wesele to bardzo dobry pomysł. Nie musicie się martwić o jego możliwości wokalne, a jedynie gust muzyczny, który powinien dostosować do Waszych indywidualnych potrzeb. Pozdrawiam.

Mariusz

Posty: 8

 
Firmy, które wykonują ozdoby na weselne odnajdziecie w tym katalogu: https://www.gdziewesele.pl/oprawa, który okazał się bardzo przydatny w moim przypadku.

Kimer56

Posty: 20

 
Z roku na rok coraz większą popularnością będą weseliły się usługi, które świadczy konsultant weselny. Wbrew pozorom jego usługi nie będą kosztowały ponadprzeciętnie dużo, a dodatkowo konsultant może zapewnić Wam pewne oszczędności, bowiem ma doświadczenie w zakresie organizacji takich przyjęć.

Budowlaniec

Posty: 5

 
Muszę przyznać się, iż sami tworzyliśmy ozdoby na wesele, dzięki czemu udało się nam zaoszczędzić dość znaczącą kwotę. Moim zdaniem błędem jest wydawanie na ten zamiar irracjonalnie wysokich kwot. Myślę, iż się ze mną zgodzicie. Szkoda pieniędzy...

eGall

Posty: 32

 
Kierowałem się przede wszystkim rekomendacjami znajomych, gdy wspólnie z moją żoną wybieraliśmy zespół na wesele. Całe szczęście jesteśmy w pełni zadowoleni.

Ptaszyna

Posty: 20

 
Posiadam namiary na świetną cukiernię, która wykonuje torty weselne. Wystarczy, że dacie znać na priv, a przekażę Wam adres jej strony internetowej. Posiadają na swoim koncie bardzo wiele ciekawych realizacji, co możecie zweryfikować we własnym zakresie. Pozdrawiam.

syrena88

Posty: 6

 
Z mojej perspektywy mogę polecić Wam torty weselne, jakie wykonują profesjonalne cukiernie. Chcąc zweryfikować umiejętności konkretnej cukierni polecam zamówić nieduży tort, który będzie kosztował Was 30-60 złotych w zależności od wagi. Dzięki temu będziecie mieli jasny obraz sytuacji - ocenicie jakość :)

Motospec

Posty: 12

 
W naszym wypadku DJ na wesele zainkasował kwotę zaledwie 2500 pln. Uważam, że to niezmiernie rozsądne wynagrodzenie, gdyż wykwalifikowany zespół potrafiłby kosztować dwu lub nawet trzykrotnie więcej. Przynajmniej tyle zapłacili za usługi pewnego zespołu moi znajomi, którzy niedawno brali ślub.

namok

Posty: 6