Dobry sklep internetowy z kwiatami.

Dobry sklep internetowy z kwiatami.

Dzień dobry wszystkim, poszukuje dobrego sklepu internetowego z kwiatami ponieważ posiadam ogródek i chciałabym zamówić do niego nowe kwiatki i owoce. Nie znam się za dobrze na Internecie, wobec tego proszę podajcie mi jakiś link, w którym znajdę rośliny na zamówienie.

Dziękuje wszystkim bardzo serdecznie.

Fiszerek3

Posty: 35

 
Cześć, słyszałam o sklepie internetowym www.gardenpark.com.pl niemniej jednak nie wiem czy jest on godny uwagi, może ktoś z was miał już z nim do czynienia? Podzielcie się doświadczeniami na dany temat, będę wdzięczna za informacje, dziękuję.

Klarka34

Posty: 35

 
Dzień dobry, jestem ogrodnikiem od dużo lat, zimuje się wieloma ogrodami, chciałbym poszerzyć moja różnorodność roślin, zatem poszukuje sklepu, który posiada niesłychanie rzadkie gatunki roślin. Rośliny winny być niesłychanie dobrze przechowywane w czasie transportu, czekam na odpowiedzi.

Pozdrawiam i z góry dziękuję.

yetisize

Posty: 33

 
Witajcie, słyszał o niezwykle dobrym sklepie internetowym od znajomego ogrodnika, jednak zapomniałam jak się nazywa dany sklep, postaram się szybko dowiedzieć i dam wam jak najszybciej znać. Uzbrójcie się w cierpliwość, do usłyszenia niebawem.

Klarcia34

Posty: 43

 
Dzień dobry, również poszukuję sklepu z kwantami, przede wszystkim chodzi mi o krzewy lecz parę odmian kwiatków też bym zamówiła. Szukam rzadkich gatunków, więc proszę polećcie mi fachowy sklep internetowy, który spełni moje oczekiwania.

Czekam z niecierpliwością na odpowiedź.

Jasia2322

Posty: 48

 
Słyszałam, iż niezmiernie porządny sklep ogrodniczy jest w Internecie, nie korzystałam jeszcze z niego więc nie wiem w stu procentach czy jest porządny, chodzi o www.gardenpark.com.pl, niedługo będę zamawiać tam rośliny, dam znać jak do mnie dotrą, chyba, iż już ktoś się z nim spotkał i mi doradzi coś na dany temat, będę wdzięczna, pozdrawiam.

Booss23

Posty: 44