fajny wideorejestrator do samochodu

fajny wideorejestrator do samochodu

Czy wiecie coś o tej promocji w Media Expert dotyczącej wideorejestratorów Xblitz s10 duo? Może ktoś korzystał.

TomekK

Posty: 1

 
Dziwne, że wcześniej się nie natknąłem na to, a byłem tydzień temu w Media Expert. Może dopiero niedawno z tym wystartowali?

dermert

Posty: 5

 
Do kolegi wyżej to miesiąc na pewno promocja potrwa. Nie słyszałem, żeby mieli specjalne braki magazynowe. Mają merytorycznych konsultantów, więc możesz pogadać i ci wyjaśnią, o co chodzi.

mew soncz7777

Posty: 10

 
Naprawdę dziękuję za polecenie tej promocji. Idealnie w porę, bo bez wideorejestratora jeździłem już 3 miesiąc, a teraz nadarzyła się okazja, żeby połączyć z alkomatem. Jeszcze raz super dzięki za odpowiedzi.

Jasieczek23

Posty: 25

 
U mnie cała rodzina zmotoryzowana skorzystała z tej promocji, więc uważam, że warto się pośpieszyć. Nie wiem, czy ona do świąt potrawa. Raczej w tym miesiącu, może lekko początek kolejnego.

pawel253

Posty: 12

 
Nie mają braków na wideorejestratory w Media Expert, sprawdzałem niedawno. Właśnie przy Xblitz jest dobra promocja, bo i alkomat tanio wpada. Bon na 100 złotych przypisany do zakupu dowolnego wideorejestratora tej marki. Całkiem sensowna i dobrze wypada w rankingach. Masz w przedziale nawet do 200-400 złotych, czy modele premium. Dla każdego coś się znajdzie uważam. \\

idzepeto

Posty: 11

 
Piszecie o tym modelu wideorejestratora Xblitz s10 duo, że połączony z promocją na alkomat, ale doczytałem i promocja działa ze wszystkimi wideorejestratorami tej marki, więc spokojnie :) Zdążycie wziąć i sobie.

ZaNK3R

Posty: 6

 
Dzięki za informację. Trzeba będzie do Media Expert się przejść w najbliższym czasie. A ile to obowiązuje, czy mają jakieś limity?

Qwumer56

Posty: 2