instruktor samoobrony, kogo polecicie ?

instruktor samoobrony, kogo polecicie ?

Poszukuję kursu samoobrony, który nauczy mnie technik obrony. Nie czuje się ostatnio bezpiecznie, wobec tego chciałabym się stosownie przygotować. Najlepiej pod okiem kogoś, kto ma należyte podejście do tego tematu.

Mr Frog

Posty: 1

 
Jest mnóstwo kursów samoobrony, niemniej jednak osobiście wybrałam ten indywidualny. Godzina z instruktorem to faktycznie bardzo dużo. Wtedy skupiony jest tylko na nas. Daje to same pozytywne efekty, wobec tego należałoby z takiej oferty sięgnąć. Trzeba dbać o własne bezpieczeństwo. Czasy są ciężkie, a ma być przecież jeszcze gorzej.

micko

Posty: 14

 
Zaletą według mnie jest to, iż można się zapisać na kursy bez względu na to ile ma się lat. Każda kobieta może dowiedzieć się jak należy się bronić w ciężkich sytuacjach.

Pamooko

Posty: 16

 
Nie chodziłam nigdy na takie kursy samoobrony. Próbowałam swoich sił w domu, ale niestety za dobrze mi to nie szło. Na razie nie mam jak zapisać się na taki kurs, ale jak tylko będzie okazja to na pewno z tego skorzystam. Dzisiaj nie można się czuć bezpiecznie, wobec tego należałoby wiedzieć jak się można będzie bronić.

Marioleczka

Posty: 6

 
Z tego, co wiemy na takich kursach samoobrony łączy się techniki z różnych walk. Na pewno jest tam karate i judo. Instruktor sprytnie to wszystko łączy i można się wtedy naprawdę wiele nauczyć. Znajoma chodziła na kursy i pewnego dnia się jej to przydało. Sama myślę o zapisaniu się na taki kurs tak na wszelki wypadek.

muzyczny55

Posty: 2

 
Bez problemów można odszukać kogoś, kto nauczy nas samoobrony. Jest to dość znane, zatem każda z nas znajdzie takie miejsce. Trzeba tylko dobrze szukać w swoim mieście.

Dresik

Posty: 7

 
Korzystałam z indywidualnych zajęć z induktorem samoobrony i jestem zadowolona. Naprawdę nauczyłam się wiele. Może i trzeba było zapłacić więcej, ale szybciej można wszystkiego się dowiedzieć. Dla mnie miało to bardzo duże znaczenie i polecam takie rozwiązanie.

Strzała

Posty: 5

 
Z tego, co wiemy na takich kursach samoobrony łączy się techniki z różnych walk. Na pewno jest tam karate i judo. Instruktor sprytnie to wszystko łączy i można się wtedy faktycznie sporo nauczyć. Znajoma chodziła na kursy i pewnego dnia się jej to przydało. Sama myślę o zapisaniu się na taki kurs tak na wszelki wypadek.

bartek33

Posty: 10

 
Indywidualne zajęcia jak i grupowe prowadzi instruktor samoobrony tutaj https://www.kursysamoobrony.eu. Znajome korzystały już z jego usług i są zadowolone.

Jasio

Posty: 3

 
U nas zebrałyśmy się w cztery osoby i takie kursy wyszły wtedy taniej. Chyba była to połowa ceny. Nie uważam żeby takie zajęcia grupowe były gorsze. Również wszystkiego się dowiedziałyśmy i jesteśmy niesłychanie zadowolone.

dominikk6

Posty: 8