Wycinarki plazmowe, gdzie kupujecie ?

Wycinarki plazmowe, gdzie kupujecie ?

Od dłuższego czasu szukam firmy, jaka w rozsądnej cenie sprzedałaby mi większą liczba ploterów tnących. Jakoś nie mam szczęścia na nieszczęście do takich propozycji. Może wy macie jakieś pozytywne doświadczenia w tym temacie i możecie kogoś polecić?

Nanotech2

Posty: 30

 
Mnie aktualnie interesują zwłaszcza drukarki solwentowe. Już parę ofert sobie przejrzałem i wygląda to nieźle. Jest paru producentów, którzy robią rzeczywiście solidne rzeczy, zaś cenowo nie przesadzają;) Jeśli dobrze pójdzie, to gdzieś pod koniec tygodnia już sobie ustalę konkretny model i dostawcę.

Dam znać! Pozdro!

ttaxi81

Posty: 41

 
Przydałyby się w mojej firmie jakieś lepszej klasy drukarki do nadruku bezpośredniego, ale póki co jeszcze się za niesłychanie za takim sprzętem nie rozglądałem. Jasne, że zależy mi na jakości, na trwałości, ale też nie mam zamiaru nie wiadomo ile płacić za takie rzeczy. W szczególności, że raczej zamówienie będzie na większą liczbę, więc liczę na jakieś rabaty;)

Calusek34

Posty: 29

 
Jakiś czas temu też była mi konieczna dobrej klasy drukarka DTG i troszkę się naszukałem, żeby coś takiego odszukać. Niewątpliwie wybór był, tylko ceny nie za niesłychanie do zaakceptowania...W końcu przekierowało mnie na stronę atmsolutions.pl i to od nich zamówiłem. Generalnie mogę powiedzieć, iż jakościowo na plus, natomiast cena myślę, iż wiele lepsza niż to co proponują inni dostawcy. Pożądane byłoby zerknąć, bo mają też mnóstwo innych sprzętów.

Liand

Posty: 29

 
Mnie ostatnio niezmiernie zależy na pozyskaniu stacji lutowniczej BGA, zarówno dość intensywnie poszukuję przedsiębiorstwa, jakie by zaoferowało jakieś cacy warunki. Przyznam, iż co do konkretnych parametrów, to szczególnie zależy mi na wytrzymałości podzespołów. Zarówno trwałość na lata, długa gwarancja na to zwracam spostrzeżenie.

mati

Posty: 34

 
Hej, jeśli chodzi o takie frezarki to mam kilka porządnych firm na oku, które tym handlują. Jakiś czas temu nawiązaliśmy współpracę z marką atmsolutions.pl i chyba przy niej zostaniemy na dłużej. Dobra obsługa, wyborny kontakt. Działają od kilku lat dopiero na rynku, natomiast asortyment mają dość wszechstronny. Mini frezarki, które od nich nabyliśmy dają wielkie możliwości, zaś nie kosztowały jakoś ponad miarę.

nike21

Posty: 36

 
Nie wiem jak to wygląda w przypadku innych sprzętów, lecz akurat skanery 3D to polecam od firmy atmsolutions.pl. Ofertę mają szeroką, bowiem tam zamiast skanerów to jest kupa innego sprzętu - tokarek, drukarek, frezarek itd. Co do samych laserów to sprzęt porządnej klasy, który jest dość intuicyjny w obsłudze. U nas w firmie się niezwykle fajnie sprawdza.

Klarcia34

Posty: 43

 
Witam, fajnie, iż ktoś pyta o takie akcesoria. Jak poszukiwałem kiedyś informacji na temat dostawców, to w necie była czarna dziura zwyczajnie. Dzisiaj można już troszkę lepiej sobie posprawdzać konkretne marki i lepiej wybrać. Teraz nie będziemy inwestować w nic nowego, ale pewnie za rok, albo dwa trzeba będzie nieco zmodernizować maszyny i dokupić coś niezwyklej wydajnego.

Pilek23

Posty: 20

 
Siema, mnie się wydaje, iż jak trochę poszukasz to nie będzie problemu, żeby kupić dość okazyjnie taką maszynę. Pożądane byłoby posprawdzać jakieś aukcje, odwiedzić targi, trochę popytać w halach produkcyjnych, może mają tanio odsprzedaż używany, ale jeszcze zachowany w dobrej jakości sprzęt. Mój były pracodawca sprowadził sobie frezarki z Niemiec za drobne pieniądze, zaś działają jak należy.

Japoniecek

Posty: 28