dentystyczna drukarka 3d, oferta

dentystyczna drukarka 3d, oferta

Interesuje się drukiem 3D i szukam jakiegoś prostego urządzenia. To będzie pierwszy raz z drukarką 3D, dlatego chce taniego, ale i łatwego w obsłudze urządzenia. Co mi polecicie ciekawego?

alidomas

Posty: 4

 
Patrzyłem na drukarki i taki lepszy model to w cenie używanego samochodu, dlatego dla mnie to za dużo. Na pewno w przyszłości będę się tym interesował bardziej. Chętnie bym sobie coś po drukował, ale koszty samego utrzymania są bardzo wysokie. Z biegiem czasu ceny na pewno spadną i wtedy sobie kupię.

zimek123456

Posty: 5

 
Nie doradzę nic z drukarkami, bo od lat się tym nie zajmuje. Pamiętam jak lata temu wchodziły drukarki 3D i jaki był wtedy szał. Dzisiaj już sporo firm je stosuje, na co dzień. To wpłynęło na ich rozwój, bo są jeszcze wyższe, lecz i niższą mają cenę. Za kilka lat w sporo domach taka drukarka będzie miała zastosowanie.

QwerTery

Posty: 4

 
Powinni więcej wykorzystać takie drukarki, bo wtedy produkcja była by tańsza i szybsza. Niektóre elementy kosztują krocie, a można je zrobić łatwiej i o wiele szybciej, dlatego drukarki i skanery to przyszłość.

Yuri20

Posty: 3

 
Dzisiaj można kupić tanio skanery 3D, ale trzeba też mieć drukarkę. Skanujesz, tworzysz projekt i zaczynasz działać. Sam skaner raczej jest niepotrzebny, dlatego trzeba doliczyć do inwestycji jeszcze nowoczesną drukarkę, a będzie wtedy potrzebny komplet.

Kitas

Posty: 7

 
U mnie w firmie działa jakaś szybka drukarka żywiczna, ale nie wiem, co to za model. Jutro sprawdzę to dam znać. Wiem, że działa bezproblemowo i bezawaryjnie.

MisiekKce

Posty: 12

 
U mnie działa drukarka z komorą grzewczą, która kupiłem tutaj https://revo3d.pl/kategoria-produktu/drukarki-3d/makerbot/. Komora podgrzewa się do stu stopni Celsjusza. Daje to najbardziej optymalne warunki do wytwarzania. Polecam wszystkim.

namok 

Posty: 8

 
Jeśli ma być wykonany najlepszy druk to według mnie trzeba kupować przemysłową drukarkę 3D. Takie urządzenie jest o wiele wydajniejsze i może pracować dłużej. Wtedy zwraca się o wiele szybciej, i o to chodzi.

Jacuś

Posty: 5