depilacja laserowa gdańsk, poszukuję

depilacja laserowa gdańsk, poszukuję

Mam włosy na podbródku i mam dość golenia czy laser mi pomoże? Pozbędę się tego problemu raz na zawsze? Wiele czytałam, ale nie znam kogoś, kto z tego korzystał.

dziubbek56

Posty: 3

 
Te urządzenia, które są w sprzedaży jak dla mnie nic nie dają. Miałam i jakieś efekty pojawiły się po kilku miesiącach. Zdecydowanie lepszy jest laser i to ten profesjonalny.

Black_Riot

Posty: 5

 
Korzystałam z depilacji laserowej w Gdańsku i tam mieli taki specjalny żel. Nic nie czułam. Też się bałam, bo różnie z tym bywa, a próg bólu mam raczej niski. Na szczęście nic się nie działo i jestem zadowolona.

090913123

Posty: 3

 
Dawno temu jak laser były nieco gorsze byłam na takim zabiegi, ale bolało. Nie wytrzymałam zbyt długo i właściwie po pierwszym się zakończyło. Dla mnie to zbyt mało komfortowe, dlatego nie polecam innym. Może dzisiaj jest inaczej? Nie wiem.

MiSER

Posty: 6

 
Jest salon depilacji laserowej w Gdańsku, który robi to naprawdę fachowo. Podam Wam późnij namiary jak do nich można będzie trafić.

marionnn

Posty: 7

 
Kiedyś kobiety tego problemu nie posiadały. Niestety obecnie moda się zmienia i im mniej włosów tym lepiej. Mój partner też chodzi na laser i jest zaspokojony. Myślę, iż to skuteczne i nawet tanie rozwiązanie dla nas.

figo

Posty: 6

 
Nie znoszę mieć włosów, zatem mam całe ciało zrobione takim laserem i jestem niezwykle zadowolona. Dla mnie nic lepszego nie ma. Może cos uda im się jeszcze wymyślić, ale na razie lasery są coraz wydajniejsze i mogą wskórać naprawdę cuda. Polecam dla osób, które nie chcą codziennie się golić albo wyrywać włosów.

WF2015

Posty: 6

 
U mnie efekty po depilacji laserem pojawiły się po drugim razie. Jestem zadowolona. Nie spodziewałam się, że to tak dobrze działa. Do tej pory tylko w telewizji widziałam takie zabiegi. Mam wreszcie problem z głowy i nie muszę się stresować włosami.

cichoszek

Posty: 6

 
Bezboleśnie depilacje laserową w Gdańsku wykonują tutaj https://prive-club.pl/kosmetologia/depilacja-laserowa/. Byłam i korzystałam. Mogę potwierdzić, że rzeczywiście robią to fachowo.

asiaz@clubpr.pl toolip

Posty: 9

 
Nie znoszę mieć włosów, dlatego mam całe ciało zrobione takim laserem i jestem bardzo zadowolona. Dla mnie nic lepszego nie ma. Może cos uda im się jeszcze wymyślić, ale na razie lasery są coraz wydajniejsze i mogą zdziałać naprawdę cuda. Polecam dla osób, które nie chcą codziennie się golić albo wyrywać włosów.

namok

Posty: 6