fryzjer grunwaldzka olsztyn, kogo znacie ?

fryzjer grunwaldzka olsztyn, kogo znacie ?

Cześć, niestety krucho u mnie ostatnio z kasą, a pilnie potrzebuję ściąć włosy. Czy jest jakiś tani fryzjer w Olsztynie wart polecenia?

CAUCHETWERE

Posty: 1

 
Zdecydowanie fryzjer w Olsztynie przy Wilczyńskiego. Niesłychanie miły personel, który określiłabym jednym słowem – doświadczony. Błyskawiczne strzyżenie w porządnej cenie.

Wygodniś22

Posty: 8

 
Od dawna chodzę do fryzjera w Olsztynie na Jarotach. Do tego razem z żoną. Wykonuje się tam zarówno strzyżenia damskie, jak i męskie. Oboje wychodzimy zadowoleni, a w szczególności żona – z ombre na głowie ;)

dawid123

Posty: 6

 
Ceny strzyżenia na nieszczęście osiągają wręcz astronomiczne wartości w ostatnim okresie. Dosyć przystępną ofertę cenową ma fryzjer w Jonkowie. To co prawda pod miastem, natomiast myślę, iż nie będzie żadnych kłopotów z dojazdem. Na dodatek proponują oni znakomitą jakość świadczonych usług – zawsze jestem zadowolony :)

wrona

Posty: 2

 
Usługi kosmetyczne wykonują także salony fryzjerskie. Fryzjer w Gutkowie robi to bardzo dobrze. Po mojej pierwszej wizycie dwa lata temu zostałam stałą klientką. W grę wchodzi więc nie tylko strzyżenie, ale także usługi kosmetyczne.

tigra32

Posty: 7

 
Zdecydowanie fryzjer w Olsztynie przy Wilczyńskiego. Bardzo miły personel, który określiłabym jednym słowem – profesjonalny. Błyskawiczne strzyżenie w dobrej cenie.

messi10

Posty: 7

 
Często korzystałam z oferty fryzjera przy Kościuszki w Olsztynie. Salon jest niezmiernie zadbany, zawsze czysto. Pracownicy mają znakomite podejście do klienta, zawsze ucinam sobie rozmowę na bieżące tematy. Czas leci błyskawicznie, a efekty są wręcz oszałamiające.

Cybooor

Posty: 6

 
Moim marzeniem był irokez. Tylko fryzjer w Olsztynie przy Żołnierskiej podjął się tej usługi, za co jestem niezmiernie wdzięczny. Miałem takie młodzieńcze fantazje, ale nie żałuję tego, że wtedy spróbowałem.

Miluśkooo2

Posty: 14

 
Koloryzacja włosów w Olsztynie to niezmiernie drażliwy temat. Niewiele jest salonów, które robią to dobrze. Jednym z nich jest: http://www.anna.olsztyn.pl. Serdecznie polecam!

willos

Posty: 3

 
Kilka lat temu byłam klientką fryzjera na Dworcowej w Olsztynie. Jakość usług była niezła, ceny niewygórowane. Wiem, iż chodzą tam moje koleżanki z pracy i nie narzekają.

labuh

Posty: 6