strony Łódź, dobra firma ?

strony Łódź, dobra firma ?

Poszukuje firmy oferujące projektowanie stron internetowych w Łodzi, która tworzy innowacyjne projekty. Chcę, aby moja strona była responsywna, albowiem wtedy mam szansę na większą liczba klientów. Kogo mi możecie polecić?

Ticket2Hell

Posty: 1

 
Znam firmę, która zajmuje się stronami w Łodzi i tutaj ich znajdziecie https://www.icp.info.pl. znają się na tym, bowiem dużo osobom z mojego otoczenia już pomagali.

Biforr23

Posty: 18

 
Na tworzenie strony we własnym zakresie trzeba mieć dużo czasu. Mało, kto go ma, zatem trzeba to oddać firmie. Oni są o dużo lepiej przygotowani, zatem chętnie nam pomogą. Znają się na trendach, wiedzą jak tworzyć strony estetyczne. Na pewno też od razu na stronie znajdzie się CMS, który pozwala na szybkie zmiany treści.

Pol-Trans

Posty: 18

 
Korzystałem z firmy, która zajmuje się stronami internetowymi w Łodzi, ale nie wiem jak ich teraz znaleźć. Postaram się przejrzeć dokumenty to może trafię na ich adres. Ta firma spełniła wszystkie moje wymagania i oczekiwania.

chchiyan

Posty: 21

 
Jakiś czas temu zamówiłem stronę w Łodzi i działa wszystko niesłychanie dobrze. Mnie się podoba, albowiem strona jest prosta, ale jednocześnie zawiera taką treść, na jakiej mi zależało. Nie bawię się w rozbudowane serwisy, albowiem nie mam na to czasu. Zwykła strona, jaka jest wizytówką jak najbardziej mi wystarcza i daje spore zyski.

DobreSlowo

Posty: 3

 
Łatwa strona to nie problem, ale sklep albo jakiś blog to już ciężkie powinność. Stworzenie strony nie jest problemem, ale trzeba stworzyć estetycznego i funkcjonalnego.

Oct714

Posty: 11