Dotacje unijne budowa

Dotacje unijne budowa

Mam pytanie odnośnie dotacji unijnych w województwie dolnośląskim. Czy w połowie roku też coś wychodzi. Czy to tylko na początku. A może orientujecie się w firmach, które pozyskują fundusze? Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

dermuster

Posty: 5

 
Nie do końca byłem przekonany co do firm konsultingowych, ale nie udało mi się na własną rękę pozyskać dotacji unijnych :( w zeszłym roku. Teraz też planuję właśnie sięgnąć z jakiejś fachowej pomocy. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Mam nadzieję, że nie będą to stracone pieniądze.

Yuri20

Posty: 14

 
W tamtym roku próbowałam swoich sił, jeżeli chodzi o dotacje unijne w dolnośląskim, niemniej jednak mi się nie udało. Może mam już obiekcje? Chyba jednakże należałoby korzystać z takich fachowych usług.

23-Obert

Posty: 11

 
Też miałem podobny problem odnośnie dotacji unijnych na budowę. Ale skorzystałem za namową znajomego z ich usług http://eskel.pl. To świetna firma, która kompleksowo pomaga w pozyskiwaniu funduszy z UE. Kadra specjalistów. Polecam.

Pendrzeec

Posty: 21

 
Jak znajdziesz dobrą firmę doradczą to na pewno postara się taka do skuteczność. Ale też wiem od znajomych, którzy starali się o dotacje dla firm, że z takimi doradcami bywa różnie. Najważniejsze to dobrze znaleźć. Trzeba więc dokładnie firmę przefiltrować w zakresie jej doświadczenia na tym polu :D

Aweeee

Posty: 31

 
Ja uważam, że się opłaca. Już raz startowałam o dotacje unijne we wrocławiu i nic z tego nie wyszło. Mam doświadczenie i wiem, że biznesplan musi być faktycznie mega fachowy. Szczegóły i szczególiki :)

zapala81

Posty: 14

 
Nie jest bezproblemowo, albowiem trzeba spełnić wiele warunków. Nie dostaniesz dotacji unijnych na budowę hali, jeśli nie będzie to miało związku ze wzrostem konkurencyjności, nowymi miejscami pracy itp., itd. Właśnie odnalazłem dość dobrą firmę, jaka wytłumaczyła mi wszystko dokładnie i modernizujemy projekt tak, by mógł być adekwatny do programu.

labuh

Posty: 8

 
To może tylko do kogoś po biznesplan się zwrócić? :) Wydaje mi się, że nie tak łatwo pozyskać dotacje unijne na budowę, albowiem każdy chce w ten sposób pozyskać fundusze. Wiem, że kryteria są dość zaostrzone.

Czertuś_00

Posty: 15

 
Myślałem, iż jest nieco prościej. Trochę mi szkoda wydawać pieniędzy na taką pomoc. Wiem, iż znajomemu udało się bez problemu, działając we własnym zakresie. Z tego co się orientowałem dotacje unijne dolnośląskie są jedne z większych, więc może wobec tego. To chyba wiele kasy za takie usługi. Ile dokładnie ktoś wie?

@_yyy111

Posty: 12