artykuły o finansach, szukam

artykuły o finansach, szukam

Które artykuły o finansach polecacie? A może dokładniej. Szukam strony, gdzie porady są faktycznie doświadczone, a nie pisane poprzez pseudo specjalistów w tej dziedzinie, którzy przeredagowują inne artykuły.

Adam 105

Posty: 4

 
To jest mój ulubiony portal lifesytowy http://citymag.pl/opaska-fitness-czym-kupic/. Masz tam nie tylko porady dla domu, natomiast też mnóstwo innych interesujących kategorii. Piszą rzetelnie. To serwis ceniony poprzez czytelników.

pawel253

Posty: 13

 
Portal lifestylowy to świetne miejsce, gdzie można znaleźć wiele konkretnych porad. Mnie najbardziej ciekawią wskazówki dla domu, jak urządzić, jak wyposażyć. Już niedługo będziemy mieli swoje pierwsze własne gniazdko, więc tym bardziej chłonę potrzebną wiedzę. Doświadczenie z pewnością przyjdzie z czasem :)

23-Obert

Posty: 11

 
Artykuły dla domu są według mnie najbardziej przydatne. Czytam zwykle o urządzaniu mieszkania i zdrowym gotowaniu. To duża porcja rzetelnej wiedzy, która przydaje się każdej młodej pani domu ;)

TomekK

Posty: 16

 
Sprawdzę na pewno i oczywiście bardzo dziękuję za propozycję. Też szukam ciekawostek i właściwie najbardziej obecnie interesują mnie poradniki o marketingu. Zaczynam działać na własny rachunek :) Każda porada jest w takim momencie na wagę złota. Zwłaszcza jeśli chodzi o promocję firmy w Internecie. Bez tych rzeczy nie ma dziś sukcesu.

xacti

Posty: 18

 
Lubię czytać poradniki o technologii. Ciekawi mnie wszystko, co teraz wymyślają :) Czasem aż trudno uwierzyć, że można mieć co czynienia z takimi rzeczami. Jak macie jakieś swoje propozycje blogów czy serwisów, to chętnie poczytam. Polecajcie, dawajcie :D Z góry dzięki.

Kitas

Posty: 9

 
A może tutaj ktoś wstrzeli się w moją potrzebę :D Szukam dobrych artykułów dla domu. Naprawdę przydatnych porad. Jeśli macie własny sprawdzony serwis, nie obawiajcie się zaproponować :)

Ptaszyna

Posty: 16