siatki na kontenery, dobra firma ?

siatki na kontenery, dobra firma ?

Z góry dziękuję za pomoc w wyborze siatki do kontenera. Musimy zabezpieczyć ładunki stosunkowo ciężkie, które mogą się wysypać. Wiem, że siatki mają różne wymiary i parametry. Co wybrać? Gdzie je najlepiej kupić?

Robuś

Posty: 4

 
Mnie również można zaliczyć do zwolenników polipropylenowych siatek na kontenery. Użytkuję je od dawna. Mam tego samego rodzaju siatki, które służą mi do przeniesienia towarów. Jak na razie nic się z siatką nie stało, a mam ją już ponad 2 lata. Wygląda i służy jak nowa. Tyle, że trzeba pamiętać o bezwęzłowym polipropylenie.

Zdrówko87

Posty: 27

 
Ja też korzystam z takich siatek do kontenerów i muszę powiedzieć, iż jest ok. Uprzednio mieliśmy siatki, ale one były z jakiegoś marnego materiału. Taka prowizorka można powiedzieć :D Tu widać jakość. Od roku użytkowane i nadal jak nowe. Polecam, bo to jest fachowy produkt, który poza tym nie jest drogi.

wiesław11

Posty: 3

 
I właśnie taka jakość by mnie zadowalała. Muszę sprawdzić tylko, jaki producent siatki do kontenera. Chciałbym wybrać jak najlepiej. Cenowo to chyba wygląda u wszystkich podobnie. Jeśli macie może jeszcze jakieś dodatkowe informacje czy opinie, to naprawdę chętnie skorzystam :) IM więcej wiem, tym, lepiej.

untelekt

Posty: 5

 
Solidne polipropylenowe siatki na kontenery można kupić w tym sklepie https://ochronne.com.pl/58-siatki-ochronne-na-kontenery. Mają dobrej klasy materiał, produkcja bezwęzłowa.

johncena67

Posty: 14

 
Masz siatki do kontenerów w konkretnych rozmiarach, niemniej jednak też możesz zamówić siatkę na wymiar. Najlepiej skonfigurować swoje parametry, bowiem wtedy jesteś pewny, iż będzie to należyte zabezpieczenie.

johncena67

Posty: 13

 
Montowanie takiej siatki nie stanowi żadnego problemu. Poza tym to raczej jedyny trwały sposób, jeżeli towar ma być przez dłuższy czas na zewnątrz. Korzystam z siatki na kontener i uważam, że to sprawdzony trwały sposób.

firunter

Posty: 19

 
Warto też dodać, iż polipropylenowe siatki na kontenery są siatkami odpornymi na działanie substancji chemicznych. W ich wypadku faktycznie można mówić o mega wytrzymałości.

21gregorek

Posty: 14

 
Jak wybierzesz polipropylenowe siatki do kontenerów możesz mieć pewność, że się sprawdzą bez różnicy na porę roku. Nawet w śnieg mogą stać kontenery zabezpieczone w ten sposób. Poza tym masz jeszcze różne grubości siatek. Wybierz sobie taką, żeby ci się przydała do rożnych celów na przykład do noszenia towarów.

Bankowy

Posty: 5