artykuły o finansach, który portal ?

artykuły o finansach, który portal ?

Z góry dziękuję za pomoc w odszukaniu fajnie napisanych poradników o finansach. Chodzi o przystępny sposób dla czytelnika. Generalnie najbardziej interesują mnie lokaty i informacje, czy to jeszcze aktualna metoda na inwestycje ;)

Mier56

Posty: 2

 
Ktoś tu pisał, że my faceci nie znajdziemy niczego przydatnego dla siebie na portalach lifestylowych. Bzdury. Nie tak dawno czytałem bardzo dużo ciekawych poradników o technologii właśnie w serwisie lifestyle. Jestem o wiele bogatszy w wiedzę, więc się nie zgadzam z opinią :D Pozdrawiam i nalegam nie piszcie głupot.

TomekK

Posty: 14

 
Mnie przypadły poradniki o marketingu. W zasadzie już miałem nabyć książkę i wziąć się dokładnie za zgłębianie wiedzy, niemniej jednak żona pokazała mi dużo ciekawych artykułów. Ona siedzi w temacie, więc zna się na znajdowaniu rzetelnych serwisów, gdzie porady są naprawdę wiarygodne.

StaryChemik

Posty: 14

 
Poniektóre z artykułów o finansach, jakie czytałem w Internecie rzeczywiście mi się przydały. Lecz naprawdę trzeba wiedzieć, na których stronach piszą rzetelnie. Nie ma to jak artykuł pisane przez ekspertów w danej dziedzinie. Niejednokrotnie jednakże zawiodłem się na tego typu poradach, albowiem jedynie powierzchownie dotyczyły danego tematu.

Hoteowo24h

Posty: 9

 
Ostatni wynalazłem tę stronkę http://citymag.pl/czym-sa-kryptowaluty/. Niezmiernie fajnie piszą nie tylko o motoryzacji, natomiast też mają znakomite poradniki o technologii. Widać, że portal ogarnia ktoś, komu zależy na czytelnikach. Każda porada niezwykle dokładnie opracowana. Przyjemnie się czyta no i jest pożytek.

Acclaim

Posty: 10

 
I ufasz takim poradom? Ja podchodzę zawsze bardzo ostrożnie do takiej tematyki, zwłaszcza jeśli są to poradniki o finansach. Jak zamierzam podjąć w tej kwestii jakąś ważną decyzję, radze się eksperta. Ale na pewno tak, jest dużo ciekawych i wiarygodnych artykułów na dobrych stronach, z których można skorzystać.

Polaczek90

Posty: 6

 
I ufasz takim poradom? Ja podchodzę zawsze niezmiernie ostrożnie do takiej tematyki, zwłaszcza jeśli są to poradniki o finansach. Jak zamierzam podjąć w tej kwestii jakąś istotną decyzję, radze się eksperta. Ale na pewno tak, jest sporo ciekawych i wiarygodnych artykułów na porządnych stronach, z jakich można sięgnąć.

xacti

Posty: 6