piłkochwyt, gdzie kupić ?

piłkochwyt, gdzie kupić ?

Dzień dobry. Orientujecie się może Państwo, gdzie najlepiej kupić siatki ochronne na hale sportowe. Wygląd też się dla nas liczy. Cena mniej, bo budżet okazał się nawet spory. Bardzo dziękujemy za każdą odpowiedź.

Dzidzia

Posty: 8

 
Zawsze możesz porównać ceny, ponegocjować trochę :) Nam się udało i zamówiliśmy siatkę na piłkochwyty z montażem w bardzo dobrej cenie. Ustaliliśmy, że ten sam usługodawca wykona dla nas na wiosnę ogrodzenie boiska i spuścił z ceny :) A tak poza tym siatki PP są naprawdę niezawodnym rozwiązaniem dla sportu.

michaś34

Posty: 16

 
Myślę, iż też zdecyduję się na polipropylenową siatkę. Wiele wiem już na temat tego tworzywa i uważam, iż będzie najskuteczniejsze. Jeżeli chodzi o siatkę na piłkochwyty, to koniecznie muszę mieć pewność, iż się zniszczy po paru miesiącach.

miko_poz

Posty: 23

 
No tak właśnie myślałem, iż najlepsze będą jednak piłkochwyty. Na razie szkołę nie stać, ale może coś się uzbiera, żeby dzieciom zagwarantować najlepsze warunki do zajęć fizycznych oraz rozgrywek. Pozdrawiam.

johncena67

Posty: 11

 
No i ja też mam już odpowiedź, co wybrać. Najlepsze będą, z tego co widzę polipropylenowe siatki na hale sportowe. Nadają się do każdej dyscypliny, dla sportowców w każdym wieku. Dowiadywałem się, że można zamówić je wraz z montażem i wcale nie wychodzi drogo.

jagieloniab0000

Posty: 13

 
Ciekaw jestem, ile taka usługa kosztuje. Może dam radę sam zamontować siatkę zabezpieczającą. Chodzi w zasadzie o kilka zabezpieczeń, no natomiast może być, że sobie nie poradzę. Jak coś, to zawsze możecie polecić jakąś ekipę montażystów. Jak to się mówi przezorny zawsze ubezpieczony. Pozdrawiam.

piehoot

Posty: 13

 
Takie siatki osłonowe to też bardzo dobry pomysł na działkę lub do ogrodu. Polecam każdemu, kto chce ochronić jakieś rośliny czy odgrodzić się od sąsiadów ;) W moim wypadku sprawdziły się idealnie. Poza tym każdemu się podobają. Są skuteczne i niedrogie. Montuje się je szybko i zabezpieczenie gotowe.

Sarev22

Posty: 10

 
Piłkochwyty na hale kupowałem tutaj siatki-sportowe.pl. To znany sprzedawca z bardzo dobrymi opiniami. Ma szeroki asortyment, ceny przystępne. Towar był wysłany zaraz po wpłacie. Polecam.

Freakster89

Posty: 44

 
A na korcie tenisowym też takie siatki na ogrodzenia boisk? Mam problem, co wybrać. Chciałbym, żeby wyszło dobrze o na długo. Poza tym też mi zależy, żeby to było rozwiązanie, jakiego się nie będziemy wstydzić. Jakość jest najważniejsza. Nie możemy pozwolić sobie na marną inwestycję. Jak ktoś coś w temacie, to z góry dziękuję.

TomekK

Posty: 12

 
Bezpieczeństwo najistotniejsze. Jeżeli obiekt sportowy jest użytkowany wielokrotnie, to z całą pewnością przydadzą się podwójne zabezpieczenia. Piłkochwyty zewnętrzne to niezwykle idealne rozwiązanie. U nas sprawdza się idealnie, jest chwalone poprzez młodych sportowców. W wielkiej mierze chroni mienie poza boiskiem oraz inne osoby w pobliżu.

messi10

Posty: 11