artykuły o finansach, polecicie ?

artykuły o finansach, polecicie ?

Szukam faktycznie wartościowych poradników o finansach. Niedługo czeka mnie kredyt hipoteczny. Chciałbym już teraz dowiedzieć się na ten temat jak najwięcej. Polecacie coś konkretnego? Z góry gigantyczne dzięki.

DaNceR

Posty: 5

 
Na tym portalu lifestylowym zatrzymałem się nieco dłużej http://citymag.pl/gadzety-reklamowe/. Ostatni projekt, nad jakim pracowałem, wymagał zapoznania się z poczytnymi serwisami lifestyle. O dziwo odszukałem tutaj mnóstwo ciekawych porad w dużo kategoriach. Polecam zbadać osobiście :)

blues

Posty: 16

 
To podsuń coś ciekawego, jeśli chodzi o artykuły o marketingu. Przydałoby mi się takie kompendium wiedzy, zanim zacznę prawdziwy biznes :D Jestem na etapie planów, pomysłów i powiem szczerze, że zaczynam się gubić. Pewnie będę musiał wiele spraw zlecić komuś innemu, jakiemuś specjaliście od e-marketingu.

Riko64

Posty: 6

 
To prawda, że wszelkie poradniki o zdrowiu trzeba traktować z pewnym dystansem, zwłaszcza gdy dotyczą chorób i dolegliwości. Na pewno można korzystać z przepisów na zdrowe obiady itd. Kiedy zaczynałam zdrowy tryb życia, takie właśnie blogowe porady były moim jedynym wsparciem.

onja45

Posty: 20

 
Jeśli chodzi o sprawy firmy, to może jakiś wykwalifikowany doradca? Nieraz trzeba zasięgnąć dokładniejszej porady niż tylko czytanie artykułów o finansach. Poszperam, poszukam i podeślę jakieś poradniki. Może da ci się samemu, jak nie poszukaj pomocy. Choćby na jakiś czas, póki firma nie stanie na nogi.

MisiekKce

Posty: 12

 
Najchętniej czytam artykuły o domu. To właśnie one pozwalają mi na zmiany. Najbardziej lubię wpisy o tym, jak zmienić aranżację mieszkania bez konieczności wydawania fortuny :D Jest tego trochę, dlatego mam w czym przebierać :) Poza tym czytam dużo o ludziach. Ich historiach życiowych takich, które mnie samą motywują do działania.

FalaSmiechu

Posty: 11

 
Jeśli chodzi o sprawy firmy, to może jakiś profesjonalny doradca? Niekiedy trzeba zasięgnąć dokładniejszej porady niż tylko czytanie artykułów o finansach. Poszperam, poszukam i podeślę jakieś poradniki. Może da ci się samemu, jak nie poszukaj pomocy. Choćby na jakiś czas, póki firma nie stanie na nogi.

090913123

Posty: 8

 
A co z artykułami o finansach? Temat ucichł, a ja miałem nadzieję, że komuś będzie zależało na zaoferowaniu pomocy :( Na poważnie, właśnie przejrzałem już wasze polecenia i jestem usatysfakcjonowany. Nawet żonie poniektóre z tych portali przypadły do gustu. Dziękuję.

090913123

Posty: 12