siatki budowlane, znacie ?

siatki budowlane, znacie ?

Witam. Gdzie kupowaliście siatki dekarskie? Znacie może jakąś ofertę godną polecenia? Jeśli możecie polecić jakiś sprawdzony sklep online, chętnie skorzystam. Czekam i z góry dziękuję za wszelką pomoc w temacie.

waclawk6

Posty: 2

 
Perfekcyjnej jakości siatki są właśnie te polipropylenowe, choć polietylenowe są równie dobre. Co do siatek dekarskich czy też innych budowlanych certyfikaty to wymóg. Należy mieć je na uwadze i dopytać o nie jak coś. Bez wątpienia nabycie najlepiej wykonać u jakiegoś renomowanego polskiego sprzedawcy, żeby mieć pewność, iż to nasz polski produkt.

@marcelko

Posty: 11

 
Jaką wielkość oczka należy wybrać, jeśli chodzi o siatkę asekuracyjną? Jeszcze takiej nie kupowałem, a konieczna jest teraz koniecznie. Może jakiś sklep polecacie, konkretną ofertę?

Adam 105

Posty: 9

 
Chyba też zdecydujemy się na te siatki asekuracyjne. Podobno polipropylen to inwestycja na lata. Najistotniejsze, żeby materiał był odporny na deszcz i promieniowanie słoneczne. Wiadomo, ile trwają prace i taka odporność jest konieczna. A co z certyfikatami na takie siatki?

misiu56

Posty: 10

 
Ogólnie PP jest dobrym tworzywem, jeśli bierzemy pod uwagę eksploatację zabezpieczeń na budowach. Siatki na budowę można nabyć o różnej wielkości oczek i doskonale dopasować pod kątem konkretnych potrzeb. U nas też się sprawdza. Nie zmienialiśmy siatek już od kilku lat, albowiem ich stan jest ciągle ok :)

Mariusz

Posty: 11

 
Najważniejsza to najlepsza jakość i to na lata, więc jak będziemy się decydować to na bank w jakimś renomowanym sklepie z siatkami dekarskimi. Widzę, że na naszym polskim rynku nie brakuje dobrych propozycji.

labuh

Posty: 8

 
Tu kupowaliśmy ogrodzenie boiska w szkole https://fulo.pl/71-ogrodzenie-boiska-szkola. Ceny są w porządku, a co do jakości też nie da się przyczepić. Wszystko w jednym miejscu. Polecam.

TomekK

Posty: 16

 
Według mnie to najlepiej skorzystać z porady specjalistów, czyli zadzwonić lub napisać do sklepu. Jestem przekonany, iż tu najlepiej ci pomogą wybrać odpowiednią siatkę na budowę.

warter88

Posty: 10

 
Mam pytanie, czy lepiej zamówić ogrodzenia boisk sportowych wraz z montażem? Bo podobno na takie usługi mają usługodawcy promocje? Chcielibyśmy podjąć rozsądną decyzję. Jeśli macie jakieś doświadczenie w tym temacie, czekamy.

gregcie@

Posty: 14