wycena firmy, proszę o pomoc

wycena firmy, proszę o pomoc

Czy trudna do wykonania jest wycena znaku towarowego? Chciałbym się trochę rozwinąć, a to żąda pieniędzy. Banki, aby mi dać pieniądze chcą właśnie takiej wyceny, natomiast nie za niezwykle wiem jak się za to zabrać?

wieszdo87

Posty: 4

 
W naszej firmie wyceną rezerw dla odchodzących na emeryturę pracowników zajęło się biuro https://attuario.pl i wszystko przeprowadzili w bardzo profesjonalny sposób.

Zdzichu

Posty: 5

 
Według mnie, jeśli potrzebna jest profesjonalna wycena firmy to trzeba od razu jechać z tym do ekspertów. Na własną rękę zawsze zauważymy wartość, a częstokroć nawet nie wiemy, w jaki sposób się za to zabrać. Oni są w tym niesłychanie dobrze obeznani, wobec tego chętnie będą nam pomagać. Wystarczy się z nimi skontaktować i uzgodnić warunki.

Rico

Posty: 5

 
Niestety nie pomogę, albowiem akurat w swojej firmie nie zajmują się takimi sprawami. Trzeba zapytać tych, którzy są blisko księgowości. Może to księgowa może robić sama? Nie wiem, natomiast raczej takie wyceny to temat dość ciężki.

Kitas

Posty: 6

 
W Internecie można wszystko odszukać. Nie tylko dotrzemy do firmy, która zajmuje się wycenami marki, lecz również możemy niesłychanie prędko odszukać opinie na ich temat.

namedal6

Posty: 5

 
Odprawami to chyba u nas księgowa się zajmowała. Nie wiem, bo się tym nigdy nie zajmowałem. Wiem, że trzeba brać przy wycenie pod uwagę kodeks pracy i umowę, w której znajduje się wynagrodzenie. Wtedy określa się kwotę, jaka należy się pracownikowi.

Polaczek90

Posty: 4