artykuły o finansach, znacie ?

artykuły o finansach, znacie ?

Jakie artykuły o finansach polecacie? Chodzi mi o jakąś sprawdzoną stronkę, gdzie znajdę informacje na temat pożyczek, aktualnie atrakcyjnych kredytów udzielanych przez banki lub firmy pożyczkowe.

Winect56

Posty: 4

 
A jakaś stronka z artykułami o technologii? Ktoś coś? Ciekawi mnie ta tematyka, a jakoś nie mogę znaleźć nic konkretnego. Chodzi mi o naprawdę super nowości. Znacie? Piszcie. Będę czytał :D

Pyszności2

Posty: 10

 
To poczytaj sobie też tutaj http://citymag.pl/dobra-strona-firmowa/. Według mnie to naprawdę bardzo rzetelny serwis lifestyle. Osobiście nie czytałem tam o zdrowiu, a bardziej artykuły o finansach i marketingu oraz moto. Widzę, że stronka mega rzetelna, więc może w twojej kategorii piszą profesjonalnie. Pozdrawiam.

Black_Riot

Posty: 15

 
No i widzę, że mamy podobny problem. Podpinam się pod temat dobrego portalu lifestylowego i czekam na wasz odzew w sprawie. Mam nadzieję, że prędko podeślecie tu własne propozycje.

Namo

Posty: 9

 
A ja szukam czegoś ciekawego z poradników o finansach. Myślę nad własną działalnością, lecz wciąż się waham. Budżet nie pozwala mi na tak dużą inwestycję. Na nieszczęście to branża, która potrzebuje dość gigantycznego wkładu, co nie ulega wątpliwości od dłuższego czasu nie pozwala mi ruszyć z kopyta. Jak coś konkretnego polecacie, czekam :)

Dziadek

Posty: 11

 
A ja wreszcie zabieram się porządnie za siebie, dlatego szukam poradników o zdrowiu. Też muszę przejrzeć wasze polecenia. Na pewno znajdę wśród nich coś ciekawego. Widzę, że nie jestem jedyną osobą, która zaczyna poważnie myśleć o zdrowiu. Gdy człowiek przekroczy pewien wiek, jego myślenie jest już zupełnie inne ;)

Oct714

Posty: 20

 
Gdy robiliśmy z mężem remont domu, opieraliśmy wyłącznie na poradnikach internetowych. Przeczytaliśmy wiele artykułów w kategorii dom i remonty i udało się. Mój mąż to złota rączka, a dla mnie znalezienie info nie stanowi żadnego problemu ;)

johncena67

Posty: 16

 
Mam podobny problem. Jak na razie nie stać mnie na żadnych doradców itd. Może dzięki poradom uda mi się coś konkretnego wybrać dla swojej firmy. Uważam, że dla chcącego nie ma nic trudnego i dlatego szukam rzetelnych poradników o marketingu. Może dzięki odbiję się od dna :D

Black_Riot

Posty: 9