artykuły o motoryzacji, proszę o pomoc

artykuły o motoryzacji, proszę o pomoc

Z których artykułów o modzie korzystacie? Które pomogły wam wybrać dla siebie coś fajnego i odszukać tanią odzież online? Pomożecie? Jest tego dużo, lecz nie spotkałam się z czymś naprawdę solidnym :(

Kruk

Posty: 3

 
Mam przygotować naprawdę wymagającą imprezkę. W sumie nie chciałabym popełnić żadnego faux pas. Znalazłam fajne artykuły o kawie. Teraz wiem, jak powinno się przygotowywać małą czarną, żeby mile zaskoczyć gości :D Ktoś chętny? Niech się odezwie. Naprawdę rzetelna lektura. Pozdrawiam.

yarofe

Posty: 9

 
Mam przygotować rzeczywiście wymagającą imprezkę. W sumie nie chciałabym popełnić żadnego faux pas. Odszukałam fajne artykuły o kawie. Teraz wiem, jak powinno się przygotowywać małą czarną, żeby mile zaskoczyć gości :D Ktoś chętny? Niech się odezwie. Faktycznie rzetelna lektura. Pozdrawiam.

arbusik45

Posty: 22

 
Od dawna nie czytałem porządnych artykułów o motoryzacji. Gdyby ktoś mógł podsunąć ciekawą lekturę w zakresie wyboru auta i pożyczki na ten cel, super. Swoją drogą przejrzałem już sporo serwisów w tym zarówno typowo branżowych i nie odnalazłem odpowiedzi na dużo pytań. Jak coś, czekam i bardzo dziękuję.

foken

Posty: 14

 
Korzystam z tego portalu lifestylowego http://citymag.pl/sylwester-w-trojmiescie/. Szczerze mogę powiedzieć, że wyróżnia się wartościowymi poradami w wielu kategoriach również moto. Może znajdziesz tam pomoc ;)

Krzyś23

Posty: 3

 
Nie piję kawy :( Możesz pomóc, jeśli znasz dobre poradniki o podróżach ewentualnie o modzie. To tematyka, którą mogę chłonąć tonami. Nigdy nie jest dość. Też pozdrawiam :)

Oct714

Posty: 13

 
Niezmiernie fajny wątek. Też mnie ciekawi, jaki portal lifestylowy polecacie. Znam tylko dwie fachowo prowadzone stronki, jakie mają sporo kategorii tematycznych. Reszta jest marnej jakości.

propek1

Posty: 8

 
Widzę, że wszyscy szukają porad w Internecie :) Nie jestem jedyna ;) Zapoznam się z artykułami na portalu lifestylowym i dam znać, czy pomogły mi w ramach moich gigantycznych dylematów ;)

yarofe

Posty: 10