Kora ogrodowa, dobra firma

Kora ogrodowa, dobra firma

Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć na temat kory ogrodowej? Czy to ładnie wygląda? Coraz częściej można ją spotkać u sąsiadów dlatego też sam zastanawiam się na jej zakupem.

Mnert67

Posty: 26

 
Cześć, możecie mi powiedzieć czy kupno kory sosnowej jest idealnym rozwiązaniem na pozbycie się chwastów czy raczej nie? Będę wam ogromnie wdzięczna za szczere informacje, albowiem nie chcę wydać pieniędzy w tak zwane błoto.

Czekam z niecierpliwością.

eserved

Posty: 33

 
Moja mama niesłychanie pilnie poszukuje kory sosnowej, chce ją kupić bowiem usłyszała, iż dzięki niej jej krzewy będą miały odpowiednią wilgoć latem natomiast zimą ciepło, które nie pozwoli na zmarznięcie korzonkom. Dlatego proszę was niesłychanie abyście poradzili nam gdzie najlepiej będzie nabyć daną rzecz? Zależy nam szczególnie na przystępnej cenie.

Dziękujemy i pozdrawiamy.

Kidi

Posty: 27

 
Dzień dobry, możecie powiedzieć mi gdzie zakupię tanią korę sosnową? Mam dość spory ogródek, który należy często pielić natomiast ja nie mam na to czasu. Słyszałam, że kora powstrzymuje porost chwastów więc wobec tego chcę ją nabyć. Czekam niecierpliwością na wasze porady, dziękuje serdecznie oraz pozdrawiam.

usek

Posty: 30

 
Hej, możecie mi powiedzieć coś więcej na temat kory sosnowej? Mam zamiar ja kupić hurtem jednak jeszcze troszkę się waham. Mogą wypowiedzieć się na dany temat te osoby, jakie dysponują w ogródkach dany produkt?

Będę niezmiernie wdzięczna. Z góry serdecznie dziękuję za wszelkie informacje oraz pozdrawiam.

Polaczek90

Posty: 21

 
Witaj, mogę polecić ci dobry sklep: http://www.kora-ogrodowa.net. W zeszłym roku zamawialiśmy tam korę sosnową w ilości hurtowej (nie pamiętam dokładnie ile).

Cena jest bardzo atrakcyjna, nie wiem jak teraz ale na pewno warto kupić. Towar otrzymaliśmy już na drugi dzień. Teraz nasz ogród wygląda nieziemsko.

Andrzeju45

Posty: 28