Sadzonki drzewa owocowe

Sadzonki drzewa owocowe

Znacie dobre oferty odnośnie borówki amerykańskiej wysokiej? Szukam zdrowych sadzonek, producenta u którego można też liczyć na skup owoców i pomoc przy plantacji. Z góry bardzo dziękuję za pomoc.

Dresik

Posty: 14

 
Jak szukacie sprawdzonych sadzonek borówki amerykańskiej to proponuję kupowanie od tego gospodarstwa ogrodniczego http://www.zielonykrzaczek.pl/pl_borowka_amerykanska.php. W tamtym roku koleżanka mi poleciła, naprawdę warto, zdrowe i silne sadzonki.

nesh009

Posty: 13

 
No proszę, widzę, że jest spore zainteresowanie sadzonką borówki amerykańskiej. Swoją mam już od kilku lat i naprawdę polecam ten owoc do ogrodu. Można z nich zrobić super przetwory, to bardzo cenny owoc w profilaktyce chorób serca i nowotworowej.

Klaudi

Posty: 22

 
No takie możliwości są. Już od kilku lat hoduję borówkę amerykańską wysoką i nie narzekam, sprzedaję gospodarstwu od sadzonek i tak w sezonie zawsze parę złotych mi dodatkowo wpadnie. Nie powiem, trzeba włożyć trochę pracy, ale mnie sprawia to satysfakcję. Polecam działać:)

sebastian90

Posty: 15

 
A mnie bardzo podoba się świerk srebrny i nie wiem czy nie skuszę się w przyszłym roku na takie właśnie drzewko na świętą :) Ma wspaniałe niebieskawe igiełki, widziałam u znajomych, bardzo długo się trzyma, pomimo tego, iż w domciu jest ciepło.

debra76

Posty: 9

 
Marzy mi się jodła kaukaska w ogrodzie, ale nie wiem, czy wystarczy jej miejsca i czy są dla niej tu dobre warunki. Może też w takim układzie skontaktuję się z ekspertami :) A wy co sądzicie o jodle w ogrodzie ?

Oct714

Posty: 11

 
Ja już jestem po zakupach. Mam nadzieję, że będzie ok. W końcu zdecydowaliśmy się z żoną na sadzonki jagody kamczackiej, borówka już rośnie i owoce są niesłychanie smaczne, więc pewnie i jagoda się przyjmie. Żona zna się na rzeczy, więc nie będzie żadnych problemów.

Jasio234

Posty: 20

 
Kontaktowałem się z nimi. Bardzo rzetelnie poradzili mi odnośnie moich planów w ogrodzie więc polecam, hurtownia sadzonek z poradą – jak odszukał na sam początek działania.

codePerformance

Posty: 28

 
Generalnie też ich polecam, znam to miejsce, bowiem kilkukrotnie korzystałem z oferty ich sadzonek krzewów owocowych. W ogrodzie sprawują się niezmiernie dobrze :-) wobec tego pożądane byłoby mieć ich ofertę na uwadze.

messi32

Posty: 8