jagoda kamczacka sadzonki, szukam !!

jagoda kamczacka sadzonki, szukam !!

Witam serdecznie. Muszę spytać doświadczonych :) Chodzi mi o borówkę amerykańską wysoką. Jaka jest w uprawie? Czy polecacie komuś bez doświadczenia? Gdzie kupić sadzonki, żeby mieć pewność, że będą zdrowe?

Kruk

Posty: 5

 
Z tego, co wiem, to najlepiej uderzyć bezproblemowo do producenta sadzonek krzewów. Podpytuję znajomych, bo dopiero od tamtego roku mam ogród i zaczynam tę przygodę. Od jakości sadzonek niesłychanie mnóstwo zależy :)

Kitas

Posty: 17

 
Zamiast owoców jest dla mnie istotny wygląd. Właśnie zatem poszukuję ofert sadzonek krzewów ozdobnych. Jak ktoś coś, to niewątpliwie chętnie dowiem się, co pożądane byłoby posadzić w ogrodzie.

sttark

Posty: 22

 
Jeśli szukasz sadzonek krzewów owocowych, to nie kupuj w marketach. Tam jest bardzo marna jakość. Nie wiadomo w ogóle, czy ci się przyjmie. Lepiej nie ryzykować. A poza tym, jak wybierzesz u ogrodnika, to możesz się nawet potargować. Najlepiej mieć własne zaufane źródło.

Wariat

Posty: 16

 
Też jestem na etapie poszukiwania krzewów ozdobnych. Interesują mnie tylko sadzonki prosto od producenta, żebym miała pewność, że posadzę i się przyjmą. Jeśli polecacie jakieś fajne odmiany, to piszcie. Czekam.

polar00

Posty: 10

 
To moje sprawdzone miejsce zakupu sadzonek. Polecam. Od dawna już współpracuję z nimi i to w sumie najlepsze gospodarstwo ogrodnicze, z jakim miałam do czynienia. Zawsze wszystko na czas przysłane, cena nie jest wygórowana i służą fachową pomocą. Mają szeroki wybór sadzonek drzew owocowych http://www.zielonykrzaczek.pl/pl_krzewy_drzewa_owocowe.php.

johncena67

Posty: 16

 
A gdzie kupić sadzonkę borówki amerykańskiej? Też uważam ten fakt za problem. Wszędzie są, ale nie wiadomo, gdzie kupić. Podobno od jakości i odmiany wiele zależy. Jak już to chyba najlepsze są gospodarstwa ogrodnicze.

daro77

Posty: 8

 
Z tego, co wiem, to najlepiej uderzyć prosto do producenta sadzonek krzewów. Podpytuję znajomych, bo dopiero od tamtego roku mam ogród i zaczynam tę przygodę. Od jakości sadzonek bardzo wiele zależy :)

Mariusz

Posty: 9

 
Rzeczywiście trzeba zwrócić uwagę na jagodę kamczacką. Jakość jest istotna. Myślę, że najlepsza będzie jakaś hurtownia producenta sadzonek. W mojej okolicy jest jeden producent, więc nie mam problemu z dostępem do dobrej klasy roślin, ale wiem, że to może być problem w dużych miastach.

345_14

Posty: 12