Tanie rośliny cebulowe

Tanie rośliny cebulowe

Sklep ogrodniczy z dużym asortymentem kłączy, ktoś zna? Nie za bardzo jestem oblatany w internecie, zwłaszcza jeśli chodzi o takie sklepy;/

Accoun44

Posty: 21

 
O hej:)) Bardzo fajne, dobrej jakości cebulki kwiatowe od zawilców znalazłem na www.nasionaswiata.pl. Cenowo też moim zdaniem nie najgorzej. Zwłaszcza, że obczaiłem sobie też inne sklepy i w większości przypadków mieli dużooo drożej. ;)

Szkolić23

Posty: 38

 
Oryginalne zestawy kwiatów ogrodowych oferuje firma www.nasionaswiata.pl. Ja tutaj kupiłam choćby zestaw irysów niskich i wysokich. Bardzo ładnie się przyjęły. Warto zerknąć na pozostałe kwiaty, mają ich trochę.

loooque

Posty: 27

 
Jest parę ciekawych sklepów z nasionami online. Powiem, że ceny mają zróżnicowane, także trzeba uważać, żeby nie przepłacić. Warto sobie zestawić kilka stron i podsumować, kto, co i za ile ;-)

filemon66

Posty: 22

 
W sumie nawet nie wiedziałem, czy nasiona się czymś różnią. Myślałem, że to wszystko jedno skąd się je kupi, bo i tak to to samo...Dużo zależy od konkretnego producenta cebulek, jeśli chodzi potem o kwitnięcie?

BoGGo

Posty: 15

 
Zamówiłam jakoś dwa dni temu nasiona z jednego sklepu online. Jak dotrą i zasadzę to napiszę trochę więcej:) Z tego co widzę, to cenowo mają dość atrakcyjnie. Do napisania!

sethe

Posty: 25

 
Do tej pory tylko raz zamawiałam cebulki przez internet, ale wszystko poszło sprawnie i szybko. Ja akurat kupowałam od www.nasionaswiata.pl. Mają tutaj oryginalne kwiaty egzotyczne, których nie można dostać gdzie indziej. Ale oczywiście są też odmiany dobrze nam znane ;)

miga

Posty: 15

 
Mnie to zawsze córka nawiezie jakiś nowych nasion, bo ona to się bardziej tym interesuje ode mnie. Z tego co wiem, to zamawia je gdzieś właśnie online, ale o konkrety to muszę ją wypytać. Pozdrawiam.

Hiptop5

Posty: 30

 
No ja dopiero niedawno zacząłem się bardziej interesować ogrodem, ale już się wkręciłem :D Kupuję sadzonki za sadzonkami:)) Sporo ciekawych opcji oferuje sklep www.nasionaswiata.pl. Rzeczywiście mają nasiona z różnych stron świata, choćby z dalekiej Azji!

Becik45

Posty: 27