byliny świerk, polecicie producenta ?

byliny świerk, polecicie producenta ?

Zaczynam zakładać ogród i potrzebuje jakieś szkółki, która ma super ofertę. Chce roślin od producenta, nie bawię się w pośredników. Czekam na propozycje.

strom

Posty: 2

 
W sprzedaży jest dużo mniej i bardziej wymagających roślin. Na pewno byliny są mało wymagające, dlatego na początek jak najbardziej się nadają do ogrodu.

Bierny67

Posty: 5

 
Korzystamy z oferty byliny świerk ze strony https://byliny-swierk.pl. Sprzedają tylko ilości hurtowe, niemniej jednak ja właśnie takich potrzebowałem. Niskie ceny i wysoka jakość to jest ta firma.

serum45

Posty: 3

 
Jeśli chodzi o byliny to mogę poradzić posadzenie krwawnika, bowiem wygląda faktycznie super. Mnie się podoba. W szkółce takiego kupiłem i nie sądziłem, iż będzie taki ładny. Z tym, iż ten mój to ma wysokości powyżej stu centymetrów i trzeba mieć na niego miejsce.

andrew66

Posty: 16

 
Ogród to nie dla mnie. Jestem z tych, co wolę beton niż trawnik. Nie mam jakoś weny twórczej do dbania o ogrody czy trawniki. Wiem, że moi znajomi mają i to duże ogrody, ale spędzają tam bardzo dużo czasu. Cenie swój czas i wolę go wykorzystać w innych sposób.

Jasio234

Posty: 15

 
Kupowałem trawę ozdobną i urosła naprawdę piękna. Nie jest mocno wymagająca, dlatego nawet bez doświadczenia można sobie z tym poradzić. Jeśli ktoś nie chce siedzieć i pielęgnować ogrodu to trawnik uważam za najlepsze i najbardziej praktyczne rozwiązanie dla każdego.

JasioJasio

Posty: 3