Agrecol Stoistko Agrecol

Agrecol Stoistko Agrecol

Wybieram się w tym roku na targi GARDENIA. Jedzie ktoś? Pierwszy raz jadę i zastanawiam się, czy rzeczywiście można się tam dużo dowiedzieć, czy raczej tak "dla rozrywki" bardziej, jeśli będą tłumy...

steph76

Posty: 5

 
W mojej opinii – ważne wydarzenie w "kalendarzu ogrodnika". Dobra powtórka wiedzy przed sezonem, okazja do obkupienia się, zebrania prezentów i ciekawych materiałów (przydał mi się zwłaszcza niewielki poradnik Agrecola o ochronie roślin, jasne, że można wiele rzeczy wyczytać w internecie, ale jednak dobrze mieć coś takiego pod ręką po prostu), ale przede wszystkim baza pomysłów. Hitem był dla mnie turniej ogrodniczy :)

Dr Nemo

Posty: 17

 
Byłem. Najcenniejsze dla mnie były - wykład pana Krzysztofa Mielickiego oraz ogrody pokazowe. Absolutnie cudowne. Warto jechać, na pewno. A, jeszcze firma Agrecol miała dobre materiały i widać było, że włożyli masę pracy w stoisko.

Hoteowo24h

Posty: 16

 
A nie wie ktoś, czy jeszcze można zgłaszać firmy? Tak przy okazji pytam...

olka54

Posty: 11

 
Świetna impreza, polecam wszystkim, na pewno nie przegapię. Szczerze mówiąc to dzięki tym targom mocniej się wkręciłem w tematy ogrodnicze i moja działka powoli zmienia się w prawdziwy ogród, a nie jest już tylko trawnikiem z tujami. Mnóstwo inspiracji i fachowej wiedzy. Na stoisku producenta środków ochrony roślin Agrecol rozmawiałem z pracownikami firmy i w końcu dowiedziałem się, dlaczego nie przyjęły mi się niektóre krzewy, zatem na następnych targach zapewne znów się do nich wybiorę. Poza tym bardzo podobała mi się mozliwość zaprojektowania własnego ogrodu oraz ciekawe wykłady.

Bobek1200

Posty: 28

 
Świetna, sympatyczna impreza. Spotkania z ludźmi z branży zawsze są tam bardzo owocne. Polecam też zwiedzającym hobbystom, a nawet ludziom, którzy nie interesują się specjalnie ogrodnictwem. Kopalnia pomysłów i inspiracji – jak urządzić ogród, jakie kupić akcesoria czy rośliny, jak pielęgnować i chronić te drugie (tu zwłaszcza polecam stoisko firmy Agrecol, doskonale zorganizowane, pracują tam bardzo pomocni ludzie, profesjonaliści, jeśli ktoś ma jakieś pytania nt. pielęgnacji, to tam na pewno pomogą i doradzą).

345_14

Posty: 15

 
Cenne doświadczenie. Masa inspiracji. Staram się być na bieżąco z nowinkami, a na targach i tak zawsze spotykam się z mnóstwem pomysłów, o których nie miałam pojęcia. Zawsze odwiedzam niesamowicie ciekawe prezentacje Agrecola (pozdrawiam pracowników firmy i do zobaczenia; w tym roku też Państwa pomęczę swoją osobą :)), stoisko miesięcznika "Piękno i Pasje", oczywiście tracę wypłatę na kiermaszu (ale dzięki temu jestem przygotowana do sezonu :)). Piękne były też pokazowe ogrody, labirynty, stół "na tarasie", no wszystko!

Modniś

Posty: 22

 
Jeżdżę co roku. Idealny termin – zanim zacznie się wiosna, doskonała okazja, by się przygotować do sezonu, zarówno jeśli chodzi o nowe pomysły, jak i zakupy potrzenych rzeczy :). W dodatku zawsze wyjeżdżam stamtąd z całą torbą świetnych prezentów, więc warto! W zeszłym roku dostałem też bardzo cenny poradnik o ochronie roślin od firmy Agrecol, przydał się. Ktoś wie może, czy w tym roku też coś takiego przygotowali czy będzie to samo?

giurent

Posty: 18