Kora sosnowa w Bydgoszczy, jaka firma ?

Kora sosnowa w Bydgoszczy, jaka firma ?

Znacie może jakąś godną polecenia hurtownię kory ogrodowej? Jak coś, to piszcie, bo w tym sezonie chyba zdecyduję się na nią. Dużo czytałem o korze sosnowej i chcę spróbować u siebie zrobić taką ściółkę.

Wariat

Posty: 5

 
Najlepszą masz korę sosnową. Można korzystać z wyszukanych ofert, niemniej jednak do ściółkowania z doświadczenia polecam sosnową korę. Dobrze mieć swojego zaufanego producenta, miejsce, gdzie masz już sprawdzoną jakość. W moim przypadku jak na razie sama poszukuję kogoś zaufanego, wobec tego jestem tu na forum:)

amrmas22

Posty: 13

 
Też miałam ochotę polecić kilka wartościowych miejsc odnośnie producentów kory, lecz widzę, że najważniejszy już się tu odnalazł :)Niezmiernie dobrze, że go polecacie, bo dzięki niemu wreszcie podoba mi się pielęgnacja mojego ogrodu :)

Kruk

Posty: 20

 
Mnie zależało na korze sosnowej luzem, a nie do końca trudnią się jej sprzedażą, wolą sprzedawać duże ilości, a nie grzebać się w takich. Swoją drogą tutaj jest na tyle dobrze, że dostarczają każdą ilość, nawet małą. Polecam producenta, bo mi bardzo spasował.

Acclaim

Posty: 9

 
Super propozycja. Dobra cena i to mnie najniezwyklej weseli, bo w tym sezonie nie będę grzeszył ekstra budżetem. Jak dla mnie każda propozycja winna być taka rewelacyjna, jak ta kory ogrodowej hurtem.

Jamajama

Posty: 28

 
Z własnego doświadczenia polecam tego producenta kory ogrodowej http://www.kora-ogrodowa.net. Od lat z nimi współpracuję, jest ok, odnośnie ceny też bez wątpienia :)

Black_Riot

Posty: 15

 
Jak podejmiesz długofalową współpracę, to myślę, że nawet dadzą ci upust na stałe. Ja kupuję korę sosnową luzem i nieregularnie tak więc nie korzystam z promocji, ale i tak nie jest drogo.

wisła1905

Posty: 9

 
To niesłychanie dobra oferta kory sosnowej w Bydgoszczy. Mnie pasuje już od lat i nigdy nie miałam zastrzeżeń do ich oferty. Widać, iż to renomowany producent, który na niczym nie oszukuje. Polecam z własnego doświadczenia.

adam289

Posty: 8

 
Dla mnie też było znaczące odszukać taniego producenta kory ogrodowej, albowiem potrzebuję jej w sezonie w stosunkowo olbrzymich ilościach. Nie narzekam na tego producenta, albowiem naprawdę można u niego liczyć na całkiem dobrą ofertę. Natomiast generalnie zależało mi również na jakości, tutaj jest dobra, więc korzystam.

Mocarzz

Posty: 18

 
Też właśnie myślałem już o jakiejś hurtowni kory ogrodowej. Do tej pory z żadnej oferty nie byłem do końca usatysfakcjonowany. Pięknie to może i ona wygląda w ogrodzie, ale jeżeli chodzi o wartości dla gleby i roślin to marne, albo po prostu żadne. Tak rzeczywiście nie wiadomo skąd oni biorą tą korę i co w niej tak rzeczywiście jeszcze dodatkowo jest.

Mariusz

Posty: 15