korepetycje język angielski poznań, znacie ?

korepetycje język angielski poznań, znacie ?

Znacie kogoś, kto udziela korepetycji z matematyki w Poznaniu na poziomie zaawansowanym? Mogę do takiej osoby dojechać, niemniej jednak może również przyjechać do mnie. Gdyby była szansa prowadzenia lekcji zdalnie to byłoby super.

gruszeczka45

Posty: 1

 
Moja córka miała korepetycje z niemieckiego w Poznaniu i dużo na tym zyskała. Wybraliśmy opcję z dojazdem. Nie ulega wątpliwości trochę czasu trzeba było na to zarezerwować, lecz jestem zwolennikiem nauki w cztery oczy i to bez komputera. Ona też jest bardzo zadowolona z tego.

Kitas

Posty: 3

 
Dla szukających korepetycji z chemii w Poznaniu polecam https://www.korepetycje.plus/. Tutaj znajdziecie również różne przedmioty. Strona super działa i mnie pomogła.

Marioleczka

Posty: 6

 
Nie miałem czasu zbyt wiele, dlatego wolałem postawić na e-korepetycje z chemii w Poznaniu. Dwa razy w tygodniu miałem lekcje i faktycznie pomogło mi to bardzo w nauce.

Yuri20

Posty: 3

 
U mnie z Internetem zawsze problemy, dlatego wolałem pojechać na korepetycje z biologii do Poznania i tam się wszystkiego bardzo dobrze nauczyłem. Polecam.

Trener

Posty: 7

 
Mnie się niezwykle spodobały e-korepetycje z angielskiego w Poznaniu, albowiem zaoszczędziłem dużo czasu. Wszystko odbywało się sprawnie, zatem moja wiedza w tym zakresie się zwiększyła. Ceny nie były wysokie, zatem myślę, że korepetycje online to super pomysł dla każdego.

propek1

Posty: 7