kalkulator BMI, znacie ?

kalkulator BMI, znacie ?

Znacie może strony, na której znajdę kalkulator BMI? Czy warto korzystać z tego typu kalkulatorów. Wydaję mi się, że mam niestety nadwagę.

Gucio

Posty: 1

 
Warto sprawdzać sobie idealne tętno bieganie. Dlatego na wielu stronach możesz znaleźć wiele informacji na ten temat. Możesz zobaczyć jak prawidłowo sprawdzić idealne tętno.

qKy44

Posty: 24

 
Kalkulator BMI pomoże Ci sprawdzić, czy Twoja masa ciała jest prawidłowa. Może się okazać, iż masz niedowagę lub nadwagę i wówczas trzeba skontaktować się ze swoim lekarzem.

Bierny67

Posty: 6

 
Kalkulator BMI używa się, jeżeli chcemy zbadać, czy nasza masa ciała jest prawidłowa. Do tego nie wymagamy kalkulatora. Możemy to zrobić samemu na kartce, tylko wymagamy specjalnego wzoru.

pawel253

Posty: 8

 
Pożądane byłoby sprawdzać sobie porządne tętno bieganie. Wobec tego na mnóstwo stronach możesz odnaleźć dużo informacji na ten temat. Możesz zobaczyć jak prawidłowo zbadać porządne tętno.

e_petelka

Posty: 4

 
Powiem Ci, iż kalkulator biegowy może pomóc nie jednemu biegaczowi. Na tej stronie inetrentowej możesz odszukać najistotniejsze informację, a zarówno sięgnąć z takiego kalkulatora biegowego https://www.runisfun.eu/kalkulator-biegowy.

Odi

Posty: 4

 
Kiedy na dworze jest smog, na ogół unikam wtedy biegania. Jakość powietrza niesłychanie wpływa na bieganie. Kiedy biegamy w dużym smogu, wszystkie zanieczyszczenia dostają się do organizmu z podwójną siłą.

matek562

Posty: 8

 
Powiem Ci, że warto sobie sprawdzić idealne tętno bieganie. Będziesz wtedy wiedział na co możesz sobie pozwolić z intensywnością treningu.

Miki

Posty: 2

 
Powiem Ci, iż należałoby sobie sprawdzić porządne tętno bieganie. Będziesz wówczas wiedział na co możesz sobie pozwolić z intensywnością treningu.

ZaNK3R

Posty: 3