terapia grupowa uzależnień Radom, gdzie warto ?

terapia grupowa uzależnień Radom, gdzie warto ?

Odbywa się gdzieś terapia grupowa uzależnień w Radomiu. Wiem, iż jest to skuteczna metoda, aby wrócić do normalności, lecz nie niezwykle wiem gdzie zgłosić swojego ojca? Jeżeli polecacie jakąś znaną poradnię to dajcie mi znać.

Marys56

Posty: 1

 
Nie jest łatwo skończyć czy to z alkoholem czy narkotykami. Nie jest też łatwo zakończyć seksoholizm czy zakupoholizm. Uzależnienie jest straszne, dlatego jeśli ktoś ma z tym problemy to powinien od razu zgłosić się do specjalistów.

zenio30

Posty: 7

 
Z tego, co wiem to terapie ambulatoryjna w Radomiu obejmuje prawie pięćdziesiąt spotkań. Nie wiem jak one wyglądają, ale kiedyś o tym coś czytałem. Taka liczba pozwala na stosowne nastawienie osoby chorej i taka osoba ma wówczas większe szansę na to, aby wrócić do swojego zwykłego życia.

Antekkk

Posty: 2

 
Zapisałem się na terapię odwykową w Radomiu do poradni https://czarnecki.radom.pl i jestem usatysfakcjonowany. Mają tutaj stosowne podejście i nastawienie do chorych.

TomekK

Posty: 9

 
W ośrodku leczenia uzależnień w Radomiu zawsze mogą nam pomóc. Dostosowują rodzaj terapii do konkretnego przypadku, bo chcą abyśmy byli bardzo zadowoleni.

CHatka-eKo

Posty: 10

 
Nie jest prosto skończyć czy to z alkoholem czy narkotykami. Nie jest też prosto zakończyć seksoholizm czy zakupoholizm. Uzależnienie jest straszne, zatem jeżeli ktoś ma z tym kłopoty to powinien od razu zgłosić się do fachowców.

Trener

Posty: 3

 
Nie mam problemów z alkoholem i innymi używkami, zatem nie pomogę Wam odszukać kogoś, kto się tym zajmuje. Wiem, iż obecnie częściej są ludzie uzależnień do zakupów czy seksu, a nawet komputera. Nie jest z nami dobrze.

Pacothelllucia

Posty: 16

 
Leczenie problemów z alkoholem, narkotykami, zakupami czy seksem jest bardzo trudne. Trzeba wielu spotkań, aby były z tego efekty. Niestety, ale później wszystko pozostaje w naszych rękach. Musimy przestawić całe swoje życie na inny tor. Po zakończeniu terapii zaczyna się prawdziwy test naszej osobowości i silnej woli.

TomekK

Posty: 2