warsztaty z igłą i nitką, gdzie warto ?

warsztaty z igłą i nitką, gdzie warto ?

Dzień dobry, co myślicie o warsztatach z igłą i nitką? Czy to jest bezpieczne dla małych dzieci? Czy wpisywaliście dzieci na takie zajęcia i czy są naprawdę przydatne?

Bankowy

Posty: 1

 
Ja kiedyś próbowałam robić nietypowe prezenty handmade, ale niestety nie wychodziły mi ładne. Teraz jak chce komuś dać taki upominek to zwracam się do profesjonalisty.

Lalka

Posty: 20

 
Jest mnóstwo stron, które oferują personalizowane upominki dla dzieci. Fajne są takie prezenty, w tym roku też będę ich szukać.

propek1

Posty: 8

 
Warsztaty z igła i nitką pomagają dziecią rozwijać sprawność manualną. Taka zabawa sprawia dziecku dużo radości i satysfakcji. A wiem o tym, ponieważ sama zapisałam dziecko na takie zajęcia.

wigry00

Posty: 7

 
Ja kiedyś próbowałam robić nietypowe prezenty handmade, lecz na nieszczęście nie wychodziły mi piękne. Teraz jak chce komuś dać taki upominek to zwracam się do profesjonalisty.

TomekK

Posty: 5

 
Moja koleżanka powiedziała mi, że jest coś takiego jak szycie maskotek z rysunków dzieci. Z chęcią dowiem się, kto takie robi.

TomekK

Posty: 5

 
Zakłady z szycia dla przedszkolaka są naprawdę wyśmienite. Zapisałam moje dziecko w wieku 5 lat i jest bardzo zadowolone. Zajęcia takie uczą dziecko kreatywności oraz pomagają pobudzać wyobraźnie i pomysłowość. Dzieci tam realizują swoje sposoby i szyją co chcą. A to jest bardzo ważne.

eserved

Posty: 30

 
Nietypowe prezenty handmade mogą być rzeczywiście oryginalne. Najlepiej jest, byś sama zrobiła go własnoręcznie, jeśli nie masz umiejętności to możesz skorzystać z licznych stron internetowych.

Rafałek34

Posty: 6

 
Szycie maskotek z rysunków dzieci musi być naprawde fajne. Powiem córce, aby ciekawego coś narysowała i zamówienie maskotkę.

namok

Posty: 6

 
Dokładnie tak jak piszesz. Mój syn chodzi na zakłady z igłą i nitką do http://www.gosilandia.pl. Jest niezwykle usatysfakcjonowany z tych zajęć. Realizuję tam własne projekty, szyje inne maskotki.

Pacothelllucia

Posty: 16