naturalne kosmetyki

naturalne kosmetyki

Kremy anti anging 50 plus z naturalnym składem – ktoś coś? Muszę coś takiego znaleźć mojej mamie, chciałam jej zrobić prezent na urodzinki. Jeśli orientujecie się co do sklepów specjalizujących w takich ekologicznych, zdrowych kosmetykach to proszę o inf!

edyta123

Posty: 4

 
Ostatnimi czasy to najwięcej kosmetyków zdarza mi się zamawiać od enaturalne i ich sklepu online – www.e-naturalne.pl. Mają w zasadzie wszystko, od mydełek, przez olejki po kremy ujędrniające, czy oczyszczające. Wszystko naturalne, oparte o ekologiczny zdrowy skład. Najlepiej w ogóle napisać do nich i podpytać o konkretne rzeczy, mają kompetentną obsługę.

Tatusiek4

Posty: 27

 
Miałam taki czas, że zwracałam dużo większą uwagę na jakość kosmetyków których używam, ale jakoś ostatnio po prostu nie mam za bardzo do tego głowy. Kupuję cokolwiek, nie wgłębiam się za bardzo w składy.

bartek33

Posty: 6

 
Można już coraz więcej dobrych sklepów sprzedających naturalne preparaty znaleźć, ale też często za taką lepszą jakość trzeba też lepiej zapłacić. Choć akurat w tym wypadku jestem zdania, że warto.

Yuri20

Posty: 10

 
Szczerze powiem że nie zwraca większej uwag na to czy kosmetyki są naturalne czy nie, ważne żeby na moją skórę działały. To jest moje główne kryterium, no i też na pewno na cenę i wydajność patrzę.

Facio

Posty: 11

 
Internetowo kosmetyków jeszcze nie kupowałam, ale parę razy miałam w planie bo jednak w sieci jest dużo większy wybór niż w stacjonarnych sklepach, których akurat jeśli chodzi o naturalne kosmetyki to jest mało.

Krakus

Posty: 12