gdzie kupujecie testery perfum

gdzie kupujecie testery perfum

Jakie macie pomysły na udany zakup perfum? Czy czytacie etykiety i na tej podstawie podejmujecie decyzję, czy raczej kierujecie się w stronę próbek, rozbudowanych recenzji, kanałów na YouTube? Chcę zrezygnować z dotychczasowego zapachu i tak się właśnie zastanawiam.

Gabat

Posty: 5

 
Bardzo dużo odświeżających, cytrusowych perfum masz w https://parfumstore.pl/. Testery tanie, ale najczęściej bez korka. Nie jest to wielkim problemem, bo można sobie przecież z poprzednich buteleczek wykorzystać lub dokupić tanio gdzieś przez ogłoszenie. Do tego poszukaj zapachów na bazie piżma, bo mocno energetyzują i przy sprzedaży, obsłudze klienta świetnie się sprawdzają.

ghjss

Posty: 30

 
Mężczyźni powinni tors perfumować, chociaż od tej zasady się coraz częściej odbiega. Sprawdź też koniecznie, czy nie masz uczulenia na składnik perfum. Można się rozchorować, jak źle dobierzesz.

Frasiek22

Posty: 7

 
U mężczyzn bardzo mi się podoba aromat naturalnej skóry. Świetny zapach uzupełniający. Kojarzy mi się też z paleniem cygara, takim prawdziwie męskim, twardym światem. Takie zapachy to zdecydowanie najlepszy afrodyzjak.

asiaz@clubpr.pl toolip

Posty: 10

 
Przede wszystkim perfum należy używać z wielkim umiarem, na wrażliwe części ciała, trochę za ucho i wystarczy.

edziu

Posty: 6

 
Do testerów naprawdę nic nie mam i jeżeli mam produkt całkowicie oryginalny, ale bez pudełeczka to oczywiście biorę w ciemno. Nie ma sensu się nawet zastanawiać.

trans34

Posty: 15

 
Na pewno, jak masz kontakt z klientem to odradzam w ogóle perfumy, ewentualnie coś bardzo, a to bardzo neutralnego, bo można sobie zaszkodzić.

basia44

Posty: 9

 
Na lato możesz zainwestować w perfumy o właściwościach chłodzących, a uwierz, że wiele marek się w tym specjalizuje. Coś z miętą chociażby.

Ryszardzik3

Posty: 12

 
Jak jesteś młodym człowiekiem to nuty cytrusowe, bo dodają energii, robią odświeżające wrażenie. No i nie przesadzaj z dawkowaniem zapachu. Najlepiej, jeżeli czuć tylko z bliska, w strefie komfortu. W przeciwnym wypadku można popełnić gafę.

dominikk6

Posty: 7