Lakiery hybrydowe

Lakiery hybrydowe

Dobrej jakości lakiery hybrydowe i inne kosmetyki z kategorii make-up są mi potrzebne, kogoś doradzicie? Mówiąc bardziej w szczegółach chodziłoby o zaopatrzenie dla prowadzonej przeze mnie drogerii.

21gregorek

Posty: 4

 
Dostawców kosmetyków jest teraz bardzo dużo i też różnice jeśli chodzi o jakość pomiędzy producentami bywają tak głębokie jak przepaść.

pawel253

Posty: 9

 
Od paru miesięcy zamawiam kosmetyki marki Claresa – 4mass.pl i jestem zadowolona z tej współpracy. Mają duży wybór kosmetyków, ciekawe lakiery hybrydowe, jasne warunki cenowe, mogę polecić mniejszym i większym salonom kosmetycznym. Byłam też na ich szkoleniu w Warszawie i było to jedno z ciekawszych szkoleń dedykowanych kosmetyczkom w jakim uczestniczyłam w życiu.

Zdzichu

Posty: 10

 
Super teraz robią kolorki lakierów ale z drugiej strony jak już się wejdzie do kosmetyczki to można dostać zawrotu głowy od tych różnych odcieni które można sobie nałożyć na paznokcie. Trudna decyzja to jest zawsze dla mnie żeby dobrać najlepszą barwę.

TomekK

Posty: 17

 
Trzeba sobie najlepiej to zrobić tak żeby zamówić próbki od róznych marek i przetestować co kto ma a potem domówić większą partię.

wigry00

Posty: 12

 
Mam przyjaciółkę która robi mi hybrydę ale nigdy nie mogę zapamiętać nazwy tego lakieru którego ona używa...ciągle się pytam co to jest, ona mi podaje nazwę a ja 5 minut później już czarna dziura w pamięci:))

figo

Posty: 7

 
Jest tych firm które robią kosmetyki teraz bardzo dużo. Jednak też trzeba zwrócić uwagę na to że kobiety zaczęły wyjątkowo dbać o siebie, jak byłam dzieckiem to nie mieliśmy żadnego salonu urody w okolicy, teraz jest ich chyba z dziesięć.

namok

Posty: 13

 
Bardzo modne są wszelkie zdobienia na pazurkach, nie wiem czy to się jakoś fachowo nazywa ale chodzi mi o takie aplikacje w formie różnego typu wzorków. Świetna rzecz ale musi być dobrze zrobiona żeby efekt naprawdę był – łał!

StaryChemik

Posty: 7

 
Ja robię ostatnio dość często paznokcie koleżankom u siebie w mieszkaniu, ponoć mam do tego talent ;)) Koleżanki polecają swoim znajomym i powiem że ta moja działalność nabiera rozpędu, nie wiem czy jakiegoś mini gabinetu nie założę...:)

derums3

Posty: 7

 
Lakier to połowa sukcesu równie ważne albo jeszcze ważniejsze są odpowiednie profesjonalne przybory. Sama się już nieraz i nie dwa razy nacięłam na kiepskiej klasy pilnikach które niszczyły całą robotę.

Kasia1212

Posty: 7