Sklep naturalny - online

Sklep naturalny - online

Gdzie kupujecie najczęściej kosmetyki naturalne? Bezpośrednio od producenta, czy może macie namiar na ciekawe promocje?

pawel253

Posty: 8

 
Oleje mineralne trzeba po prostu odrzucić całkowicie z pielęgnacji skóry, bo najbardziej szkodzą, wszystko zatykają.

Wygodniś22

Posty: 15

 
Olej abisyński mnie dobrze nawilża i praktycznie zastąpił u mnie standardowe kosmetyki.

AnnnnoD

Posty: 29

 
Jestem zwolenniczką stosowania samych ekstraktów do pielęgnacji skóry. Zamiast całego kosmetyku możesz kupić coś takiego https://e-naturalne.pl/pl/p/Ekstrakt-z-aloesu-zatezony-10-krotnie-101/639 . Na mnie ekstrakt z aloesu działa świetnie. Pomógł mi w wygładzaniu blizn potrądzikowych, czego nawet laser w gabinecie medycyny estetycznej nie zrobił. Grunt to podejść z głową do zakupów.

Dragon

Posty: 10

 
Niektórzy dermatolodzy znają się na kosmetykach naturalnych. Warto zadawać pytania, nawet w sieci, bo wielu specjalistów właśnie odpowiada na pytania odnośnie zakupu preparatów do pielęgnacji różnych rodzajów skóry.

Bierny67

Posty: 17

 
Najpierw określasz, jaki masz rodzaj cery i czy przypadkiem nie potrzebujesz dodatkowego wspomagania farmakologicznego. Nie każdy kosmetyk naturalny działa bez wsparcia farmakologicznego, chociażby przy łuszczycy.

21gregorek

Posty: 22

 
Możesz jeszcze wodzą siarczkową w kosmetykach się zainteresować, bo ma fajny skład, np. magnez, cynk i wiele innych minerałów idealnych do odbudowy zniszczonej cery.

serwus

Posty: 9

 
Na twoim miejscu bym pozamawiała próbki kosmetyków naturalnych. Polscy producenci dobrze sobie naprawdę radzą na tym rynku, aż zaskakująco dobrze. Formuły uzdrowiskowe na mnie najlepiej działają.

CHatka-eKo

Posty: 6

 
Niestety kosmetyki naturalnie ci, aż tak dobrze nie pomogą, jeżeli w ogóle nie zmienisz swojego tylu życia. Trzeba zrezygnować w końcu z nałogów, głównie palenia, bo strasznie szkodzi na cerę.

matek562

Posty: 9

 
Według mnie nie tylko kategoria kosmetyków naturalnych jest bardzo dobra, ale szczególnie kosmetyki uzdrowiskowe.

Wojciech24

Posty: 13