Dystrybutor perfum z Anglii ?

Dystrybutor perfum z Anglii ?

Jeśli znacie tanią hurtownię perfum w Anglii, gdzie najbardziej opłaca się większy zakup, to dajcie znać. Potrzebny mi oczywiście tylko wiarygodny adres, gdzieś gdzie sami robiliście już zakupy i wszystko było okej.

czesteruś34

Posty: 8

 
Zaczęłam realizować swój własny biznes, właśnie dokładnie taki, który stał się moją pasją. Regularnie jestem w Anglii i robię hurtowe zakupy perfum. Mam w kraju butik. Czy się opłaca? Owszem, ale musisz wiedzieć, jakie perfumy będą ci schodziły. Inaczej przeleżą na półkach i się przeterminują :D

Wraczki333

Posty: 38

 
Jestem w Anglii od kilku miesięcy i jak na razie sama ogarniam temat tanich perfum. W typowych sklepach i perfumeriach jest sporo promocji. To prawda, że w hurtowniach będzie chyba jeszcze taniej. Jak coś konkretnego znajdę, to oczywiście nie zapomnę wrzucić na forum.

danka33

Posty: 11

 
A jakbym chciała kupić w detalu, to czy też się opłaca? Sporo słyszałam i czytałam, że perfumy projektantów w Anglii to ceny nawet o połowę niższe niż w Polsce.

Boss

Posty: 16

 
Pod kątem markowych perfum w Anglii jest faktycznie całkiem spoko. To inne realia, więc i ceny kosmetyków są tu oczywiście zdecydowanie niższe. Przede wszystkim jeśli tu mieszkasz to jest bajka :) Polecam przyjazd :)

bartek33

Posty: 6

 
Tzn. dokładnie ile da się zaoszczędzić na takich perfumach projektantów. Jestem ciekawa, bo może zaproponujecie tutaj jakieś wiarygodne źródło i się skuszę. Zawsze musi być ten pierwszy raz :)

johncena67

Posty: 21

 
Anglia pod kątem cen w hurtowniach kosmetyków to kraina mlekiem i miodem płynąca :D Osobiście zawsze robię zakupy w jednym sprawdzonym miejscu makeupmania.eu. To pewne miejsce, oryginalne produkty.

pawel253

Posty: 13

 
No ale chyba w hurtowni to trzeba złożyć duże zamówienie? Nie dadzą ci cen niższych, jak nie zamówisz większej ilości. A jak pojedynczo zamawiasz to chyba nie ma aż tak wielkiej różnicy. Może się mylę. To napiszcie, bo sama poszukuję czegoś zdecydowanie taniej :) ale naturalnie markowego. To pozdrawiam i jak coś to się odezwijcie.

CHatka-eKo

Posty: 16

 
Nie narzekam, bo w Anglii można kupić kosmetyki naprawdę bardzo tanio. Znajomi dziwią się, że tak wieloma ich zawsze obdarowuję. Oczywiście, że najlepiej przyjechać tu na miejsce i znaleźć sobie coś pewnego na stałe. To właśnie z dystrybutorami perfum z UK najczęściej współpracują drogerie i perfumerie z całej Europy :)

alllllas

Posty: 40

 
Nie narzekajcie. Większość hurtowni z perfumami w Anglii nie wymaga zamówień dużych ilości. Jest zwyczajnie podana cena, od której realizują zamówienia z przesyłką. A bezpośrednio to możesz przyjść i zakupić sobie jeden flakonik :)

namok

Posty: 9