Sposoby na lepsza skore

Sposoby na lepsza skore

Drogie panie, pytanie jest do was ;-) Korzystacie z kolagenu w tabletkach? Zastanawiam się nad kupieniem sobie czegoś takiego, żeby poprawić wygląd skóry i ewentualnie jakoś spowolnić jej starzenie. Tylko teraz pytanie – czy kolagen rzeczywiście cokolwiek poprawi i druga rzecz – jaki wybrać?

Posty: 4

 
Ja akurat mam dobre geny także z cerą nidy nie miałam specjalnych problemów. U mnie w rodzinie czy to mama, czy siostra, czy nawet babcia – to jak na swoje lata skórę mają wyjątkowo naciągniętą.

pawel253

Posty: 9

 
Ważne są dla mnie bardzo zabiegi oczyszczające i regenerujące na skórę twarzy, faktycznie jeśli regularnie się takie sesje u kosmetyczki odbywa to są fajne efekty potem, ale trzeba regularności i tez trochę kaski na to przeznaczyć.

ym-9090

Posty: 12

 
Zapisałam się do dermatolog i jeszcze czekam na termin także ciekawe co ona mi powie na te moje wypryski. Z tego co czytałam w internecie to może być trądzik różowaty, ale też milion innych rzeczy....ech nie ma lekko z tą cerą.

Zdzichu

Posty: 9

 
Zadowolona jestem z kremu z kolagenem marki Noble Medica -noblemedica.pl. Tutaj faktycznie ten kolagen się wchłania, jest bardzo dobrze przyswajany przez organizm. Skóra się wygładziła, wyrównał się koloryt, ogólnie wygląda to z tygodnia na tydzień coraz lepiej ;)

Warren1987

Posty: 8

 
Parę znajomych mi kolagen na moją cerą polecało ale jakoś nie zdarzyło mi się jeszcze zajść do apteki żeby taki suplement kupić. Na co patrzeć przy wyborze? Są jakieś kokretne parametry na które zwrócić uwagę?

zenek744

Posty: 4

 
Im wcześniej zacznie się dbać o stan swojej cery tym lepiej. Moja koleżanka to twierdzi że na zabiegi kosmetyczne to będzie chodzić po 50 tce. :P Po co czekać tak długo? Wtedy zmiany będą już tak głębokie że dużo trudniej będzie o jakiś lepszy efekt niż zapobiegając teraz jak się ma 30 lat.

BOBOBO%6

Posty: 9