Sklep naturalny - online

Sklep naturalny - online

Gdzie kupujecie najczęściej kosmetyki naturalne? Bezpośrednio od producenta, czy może macie namiar na ciekawe promocje?

Phylu

Posty: 9

 
OD jakiegoś czasu zamawiamy do gabinetu kwas hialuronowy ze sklepu e-naturalne.pl i jest naprawdę dobry. Zabiegi wychodzą dużo lepiej są mniej uciążliwe dla pacjentek i też efekt wygładzenia jest naturalniejszy, lepszy.

aafrica

Posty: 15

 
Wszystko już teraz robią naturalne bo ludzie po prostu chcą używać rzeczy jakościowo jak najlepszych. Poza kosmetykami to widzę na przykład dużą modę na lody naturalne robione od podstaw, już praktycznie co druga lodziarnia jest taka.

opanik44

Posty: 7

 
Dużo kosmetyków można sobie zrobić samemu w domu, choćby taki prosty peeling z ziarenek kawy jest bardzo prosty w przygotowaniu a przynajmniej człowiek dokładnie wie co stosuje.

EKO-Chatka

Posty: 9

 
Zazdroszczę ludziom którzy nie mają problemów z cerą...ja to od dzieciństwa zawsze coś miałam, jak nie trądzik to potem blizny się zrobiły i tak ciągle coś.

Pyszności2

Posty: 11

 
Czasem zmiana kosmetyków może naprawdę dużo pomóc. Mąż przez lata miał problem z łupieżem a wystarczyło kupić inny szampon i problem zniknął...oczywiście zanim dobraliśmy ten odpowiedni trochę to czasu i prób zajęło.

Hardkorowy Koksu

Posty: 34