Męskie perfumy

Męskie perfumy

Gdzie można bardzo tanio wziąć testery najlepszych marek perfum? Najlepiej coś do długoterminowej współpracy, bo jednak często zmieniam zapachy, a teraz ceny w drogeriach to mnie przeraziły.

Eksperttt45

Posty: 7

 
Weź sobie perfum aplikuj bezpośrednio przed szyją i wchodź w mgiełkę. Bardzo fajna sprawa i zauważyłam, że zapach właśnie znacznie dłużej się utrzymuje po takim zabiegu na ciele.

olbrzym88

Posty: 12

 
Zimą uwielbiam się cytrusowymi nutami otaczać. Jakoś jestem często bardziej orzeźwiona niż po wypiciu kawy. Szczególnie pomarańcza i cytryna, czasami w oddzielnych zestawieniach. Zależy, co kto lubi i w czym dobrze się czuje.

wiesław11

Posty: 14

 
Nigdy w testerach nie miałem korka, ale o tym sklep internetowy powinien wcześniej uprzedzić.

michał

Posty: 8

 
Tester to normalnie oryginalny zapach, tylko czasami występuje bez etykiety lub bez oryginalnego, prezentowego opakowania. No i masz standard 100 ml, rzadko można spotkać większe.

edyta123

Posty: 12

 
Najlepiej to połączyć perfumy z dezodorantem, żeby był spójny zapach cały czas. Oddzielnych dezodorantów i marek wody toaletowej się nie polecam, ale niestety większość ludzi tak używa. Trochę lipa, jak bliżej do takiego człowieka podejdziesz.

CHatka-eKo

Posty: 16

 
W testerach czasami się zdarza, że nie występuje korek. Zależy od źródła, więc na to możesz ewentualnie zwrócić uwagę przy zakupach.

Lopez58

Posty: 8

 
Testery to super sprawa. Ludzie częściej biorą oryginalne, bo to oczywiście jakiś tam według nich prestiż, ale dla mnie zawsze liczyła się użyteczność.

fruster

Posty: 6

 
Mnie uczono, żeby brać próbkę i testować ją po kilku godzinach dopiero, bo niektóre nuty rozwijają się dość późno i znacznie lepiej wypadają, jak faktycznie masz intensywny dzień.

Hihi_WWW

Posty: 13

 
Jeden z najlepszych sklepów z testerami perfum i to od znanych marek https://www.testerownia24h.pl. Nie mają takich perfum, które sprzedają na prawo i lewo jacyś lewi sprzedawcy, tylko w normalnych cenach oryginały. Sporo się tego sklepu naszukałem, więc zaoszczędzę ci problemów na przyszłość ;)

dagaaa5

Posty: 12