kosmetyki naturalne

kosmetyki naturalne

Witam. W jakich sklepach kupujecie kosmetyki? Chodzi mi o sklepy internetowe z dużym asortymentem i dobrymi cenami? Fajnie, jakby w ofercie były też naturalne kosmetyki.

mikesmith0103

Posty: 2

 
Na pewno trzeba rozróżnić, czy u ciebie trądzik jest spowodowany złą pielęgnacją, czy hormonami. Skoro dzieje się to od kilku lat, to albo masz jakieś zaburzenia hormonalne, albo naprawdę źle pielęgnujesz cerę. Proponowałabym przede wszystkim zacząć ją mocniej nawilżać. Jakiś dobry krem z kwasem hialuronowym i zrezygnować z mechanicznych peelingów.

Lupusx

Posty: 12

 
Też chciałabym zacząć stosować takie preparaty, bo jakoś blisko mi do nich ideologicznie. Myślę, że nie ma sensu wspierać tych wielkich koncernów kosmetycznych, bo one są nastawione tylko na pieniądze.

Ticket2Hell

Posty: 18

 
Ja kupuję zwykle w aptekach. Mam jakieś takie przekonanie, że w aptece te kosmetyki są przechowywane w dobrych warunkach i wtedy świetnie działają.

pawel253

Posty: 7

 
Ja tam wierzę, że naturalne kosmetyki rzeczywiście są naturalne. Przecież masz różne znaczki informujące, że nie były testowane na zwierzętach albo że są przebadane dermatologicznie i z samych dobrych składników. Lubię takie kosmetyki.

namedal6

Posty: 5

 
Ja od dłuższego czasu próbuję na stronie https://e-naturalne.pl/ i sobie to chwalę. Ceny mają dobre, często pojawiają się jakieś promocje, więc się opłaca.

reavan

Posty: 23

 
Czy używasz toniku z alkoholem, jeśli tak, to zmień na płyn micelarny z olejkiem. Dodatkowo proponuję kupić sobie jakieś balsam z aloesem. To mocno nawilża, ale też nie każdemu służy. W niektórych przypadkach jest po tym wysyp drobnych krostek, ale i olejowanie Ci nie zaszkodzi

Damiano

Posty: 21

 
Mam tylko kilka takich kosmetyków i wszystkie kupiłam w drogerii u nas na osiedlu. Czy są dobre, tego nie wiem. Szczerze mówiąc wątpię, by takie ogólnodostępne kosmetyki były jakieś szczególne.

x-berter

Posty: 7