Czy kosmetyki ajurwedyjskie faktycznie są takie dobre

Czy kosmetyki ajurwedyjskie faktycznie są takie dobre

Czy kosmetyki ajurwedyjskie faktycznie są takie dobre, jak się mówi? Może macie realne doświadczenia, polecane produkty, jakieś fajne promocje. Czegoś nowego chciałabym spróbować do pielęgnacji cery trądzikowej, no i niedawno pojawił się pomysł formuł ajurwedyjskich, ale nie mam pojęcia, gdzie oryginalne dostanę.

Posty: 1

 
To prawda. Rzadko można spotkać mydła, które nie podrażniają po pewnym czasie, więc taki skład warto sobie nawet oddzielnie zapisać

@marcelko

Posty: 17

 
No właśnie kosmetyki ajurwedyjskie przede wszystkim wyrównują pH skóry, a niektórych ekstraktów roślinnych standardowo w Polsce nie spotkasz, więc warto pokombinować.

grzes3345

Posty: 13

 
Spróbuj jeszcze szczotki do kąpieli z odpowiednimi zakończeniami, bo można wpłynąć fajnie na regenerację skóry i lepiej rozprowadzić kremy, jak nie masz człowieka obok, który ogarnie :)

reklamos

Posty: 7

 
No właśnie Ajurweda to konkretne składniki, chociażby lawenda, sporo ekologicznych składników, otręby ryżu i podobne. W ogóle sobie nie zaszkodzisz, a przejście na takie kosmetyki to właściwie gwarancja odmłodzenia. Po prostu w kosmetykach ajurwedyjskich https://spa-ceylon.pl znajdziesz naturalne przeciwutleniacze, całkowicie dopasowane do ludzkiego organizmu, zero skutków ubocznych, a działanie właśnie zbliżone do najlepszych zabiegów medycyny estetycznej, ale bardziej przy długoterminowym użytkowaniu. Nie wiem, jak to lepiej wyjaśnić.

@_yyy111

Posty: 4

 
Dzięki za konkretne polecenie, a czy nie wiesz przypadkiem, czy przy zwykłym łysieniu też zadziała? Chyba dzisiaj, albo jutro z rana zamówię, bo widzę, że dość rozbudowany ten skład.

Nacisk45

Posty: 21

 
Używam tylko takich kosmetyków, które nie zatykają porów, a u kobiet to szczególnie ważne, jednak przez częsty makijaż. Przestawiam się z klasycznych naturalnych na ajurwedyjskie i też dostrzegam, jakby większą efektywność.

wigry00

Posty: 8

 
Przy odrobinie wysiłku to naprawdę można sobie domowe SPA zaprojektować i też jestem zwolenniczką podobnego pomysłu.

dobrawka

Posty: 4