Męskie perfumy

Męskie perfumy

Co myślicie o testerach perfum na sprzedaż? Czym one się różnią od tych normalnych dostępnych w sklepach? Bo jak sobie przeglądam ceny w różnych sklepach to jednak testery wychodzą wyraźnie taniej a wszędzie piszą, że to są dokładnie te same zapachy co w drogeriach....to jak to jest w końcu?

Gabat

Posty: 1

 
Najgorsze w perfumach jest to, że po pewnym czasie człowiek już je przestaje czuć bo się przyzwyczaja. I przez to trudno jest zweryfikować czy zapach po całym dniu jeszcze się utrzymuje czy już nie...bo po prostu swojego zapachu nie czuć.

reserveme

Posty: 20

 
Moim zdaniem to testery się bardzo opłacają, ja w każdym razie kupowałam parę miesięcy temu pierwszy raz w życiu takie perfumy i tyko mogę chwalić. Super się trzymają, pięknie pachną, nie ma żadnych rozbieżności między nimi a oryginałem a w portfelu zostało za to sporo pieniędzy.

Aweeee

Posty: 31

 
Tester jest dobrym pomysłem, można dużo mniej wydać. Zwłaszcza polecam testery przy tych najlepszych prestiżowych markach, bo można porządnie zaoszczędzić a zapach jest dokładnie taki sam.

Basia1991

Posty: 21

 
Warto na pewno pomyśleć o testerze tylko musi być to perfuma od sprawdzonego sprzedawcy. Jeśli znajdzie się uczciwego dostawcę to można za dużo mniejsze pieniądze kupić oryginalny markowy pełnowartościowy zapach.

pawel253

Posty: 10

 
Super jest prowadzona drogeria z testerami perfum na http://testerownia24h.pl. Mają z czego wybierać zapachy są ładnie skatalogowane przez co można szybko dotrzeć do konkretnej marki i nuty zapachowej jakiej się szuka. Dobrze pakują perfumy na czas dostawy, nie ma strachu że flakonik dotrze jakiś rozlany rozszczelniony itd.

Pszemeg

Posty: 46

 
Perfumy są różne , tańsze droższe mniej intensywne bardziej intensywne. Można dopasować sobie indywidualnie takie żeby przede wszystkim czuć się w danym zapachu komfortowo, bo to jest najważniejsze.

Dzidzia

Posty: 8

 
Jakąś szczególną ekspertką od perfum to nie jestem ale parę litrów się różnych zapachów w życiu zużyło pewnie :) Jeszcze nigdy nie kupowałam testeru ale będę chciała w najbliższym czasie bo skoro faktycznie można zaoszczędzić na markowej perfumie to mnie ten argument przekonuje. :)

MisiekKce

Posty: 7

 
Najbardziej lubię zapachy kwiatowe a wiadomo jakie są najpiękniejsze kwiaty – róże! Także zawsze każdemu powtarzam że jeśli nie ma pomysłu na prezent dla mnie to perfumy różane będą idealne.

Marioleczka

Posty: 10

 
Ładne teraz robią te szkielka dla perfum, czasami to bym z chęcią zamówiła perfumę dla samego flakoniku a nie dlatego żeby mi się zapach miał jakoś super podobać. Kilka takich zakupów w życiu zrobiłam na co się mój mąż strasznie wkurzał.

FasJasola

Posty: 9