Męskie perfumy

Męskie perfumy

Co myślicie o testerach perfum na sprzedaż? Czym one się różnią od tych normalnych dostępnych w sklepach? Bo jak sobie przeglądam ceny w różnych sklepach to jednak testery wychodzą wyraźnie taniej a wszędzie piszą, że to są dokładnie te same zapachy co w drogeriach....to jak to jest w końcu?

namok 

Posty: 4

 
Ładne teraz robią te szkielka dla perfum, czasami to bym z chęcią zamówiła perfumę dla samego flakoniku a nie dlatego żeby mi się zapach miał jakoś super podobać. Kilka takich zakupów w życiu zrobiłam na co się mój mąż strasznie wkurzał.

MisiekKce

Posty: 15

 
Można znaleźć perfumerii internetowych całe mnóstwo ale które są dobre, gdzie się opłaca i tak dalej...to już nie doradzę bo po prostu nigdy internetowo jeszzcze perfum nie zamawiałam. Ale wszystkie przede mną...zawsze w sieci trochę taniej to wychodzi i jest po prostu wygodniej.

Black_Riot

Posty: 9

 
Super jest prowadzona drogeria z testerami perfum na http://testerownia24h.pl. Mają z czego wybierać zapachy są ładnie skatalogowane przez co można szybko dotrzeć do konkretnej marki i nuty zapachowej jakiej się szuka. Dobrze pakują perfumy na czas dostawy, nie ma strachu że flakonik dotrze jakiś rozlany rozszczelniony itd.

angelika98

Posty: 7

 
Różnie ludzie zużywają perfumy, ja raczej podchodzą do tematu ekonomicznie , ale już moja koleżanka to psika się przez dobre 10 sekund ...także leje tego rzeczywiście sporo.

gdzies23

Posty: 21

 
U nas w rodzinie to perfumy są punktem obowiązkowym prezentem świątecznym. Jakby nie było jest to zawsze prezent dość bezpieczny, każdemu się przyda, można łatwo i szybko kupić, szczególnie że przed świętami dużo sklepów robi duże promocje właśnie na ten asotyment.

345_14

Posty: 12

 
Teraz to już nawet dzieci perfum używają...byłam niedawno u koleżanki to jej 13 letnia córka ma już swojego Calvina Kleina i na dodatek pazurki pomalowane...masakra co za czasy się porobiły.

adus56

Posty: 3

 
Różne są perfumy można sobie dobrać już naprawdę każdą nutę zapachową, a one się od siebie potrafią nieraz różnić bardzo delikatnie – jeden różany od drugiego różanego i tak dalej.

orange777

Posty: 11

 
Z jednej strony lubię sobie postać w drogerii i powąchać kilka różnych perfum, ale z drugiej po kilku minutach głowa mnie zaczyna boleć od tych wymieszanych ciężkich zapachów...raz to mnie aż na nudności wzięło.

Marioleczka

Posty: 12