naturalne kosmetyki

naturalne kosmetyki

Sklep internetowy z kosmetykami – znacie jakiś ciekawy, dobrze zaopatrzony? Głównie chodziłoby mi o naturalne, ekologiczne produkty bez tony chemii w składzie, jakiś barwników, konserwantów za wielu itp.

Posty: 8

 
W sklepach internetowych z kosmetykami tak naprawdę człowiek nie wie co kupuje dopóki paczki do rąk własnych nie dostanie. Jest to jakiś minus, ale z drugiej strony w necie znajdziesz każdy kosmetyk a w sklepach na mieście wybór mają mocno ograniczony.

Poznaniaczek2

Posty: 16

 
Zadowolona jestem z kosmetyków które mi sklep E – Naturalne do tej pory dosyłał. Głównie biorę tutaj kremy regenerujące/odmładzające, bo już jestem w takim wieku że bez anti aging ani rusz ;P 40 stuknęła i niestety skóra już młodsza nie będzie, zmarszczki zwłaszcza na czole i przy oczach mnie męczą.

minus56

Posty: 7

 
Z kosmetykami ciężko mi jest utrafić, dużo muszę najpierw przetestować, posprawdzać sobie nim znajdę rzeczy które moja skóra będzie w stanie zaakceptować, ale w ogóle zauważyłam że też jeśli chodzi o jedzenie to organizm mam bardzo wybredny.

wiesiekj

Posty: 21

 
Tak sobie myślę że duży wpływ na stan skóry twarzy może mieć też ten wszechobecny smog w miastach. To się jednak przecież osadza, zapycha pory, ogólnie na pewno jakiś wpływ musi mieć na naskórek, na to jak odddycha.

ivonzjeee

Posty: 11

 
Najlepiej to się opłaca zamawiać kosmetyki w kilka osób, wtedy bierzesz większą paczkę i tylko raz za dostawę płacisz. Ja to zazwyczaj się z koleżanką zgaduję i kupujemy wspólnie wychodzi dużo taniej, bo też często przy większych kwotach mają dodatkowe rabaty.

Laleczka

Posty: 15

 
Ciężko mi dobrać sobie dobry podkład ostatnio, czego bym nie kupiła to albo muszę strasznie dużo nałożyć, żeby cokolwiek pokryło, albo schodzi jakoś tak łatwo, ściera się w ciagu dnia szybko...

pawel253

Posty: 8