kremy

kremy

Słyszałam, że woda siarczkowa jest dobra na cerę problematyczną. Czy faktycznie możecie to potwierdzić?

Kitas

Posty: 8

 
Zobacz, czego w uzdrowiskach się używa, jakich składników aktywnych, a później szukaj tego samego przy doborze kosmetyków naturalnych. To się u mnie zawsze sprawdzało pod względem jakości.

Batiatus

Posty: 8

 
W wodzie siarczkowej masz jednocześnie cynk, magnez, miedź i glutation, taki związek, którym regenerujesz praktycznie cerę od podstaw. Jak widzisz w wodzie siarczkowej jest wszystko, czego się używa w poważnych terapiach na trądzik.

Posty: 4

 
Teraz nie trzeba jeździć do żadnych uzdrowisk, żeby sobie w domu fajne SPA zrobić. Wystarczy tylko wanna, ewentualnie prysznic z jakimś dobrym dozownikiem wprowadzonym.

namok

Posty: 9

 
To, co się sprawdza w uzdrowiskach to się sprawdzi na pewno w kosmetykach, więc bardziej ufam tzw. kosmetykom uzdrowiskowym.

Black_Riot

Posty: 11

 
Kiedyś piłem wodę siarczkową na obniżenie cholesterolu i spadł dramatycznie w krótkim czasie. Takie miałem wyniki, że lekarz się realnie zdziwił. Chyba Dr Duda wprowadza wodę siarczkową ogólnie do kosmetyków. Śledzę ten temat od dawna, bo po prostu działa. Dziwne, że środowisko naukowe nie promuje tego rozwiązania szerzej. No nic, trzeba się samodzielnie dowiadywać :)

gruszk45

Posty: 7

 
Zamiast takich zwykłych kremów na trądzik to weź zobacz mydło http://www.drduda.pl/pl/shop/kosmetyki-pl/mydlo" . U mnie działa podobnie do kremu nawilżającego praktycznie, nie wysusza w ogóle. Delikatnie rozprowadzam z wodą mineralną i jest fajna konsystencja, miło pachnie.

syrena88

Posty: 9

 
Woda siarczkowa fajnie działa na zatrucia. To sprawdzone info, bo z najbliższej rodziny ludzie tak się wyleczyli kiedyś z zatrucia grzybami. Jeżeli chodzi o pielęgnację skóry to na pewno też dobrze działa, bo w końcu eliminuje toksyny.

grudziec55

Posty: 10