Jaki skład masła do ciała preferujecie

Jaki skład masła do ciała preferujecie

Jakie macie pomysły na poprawę stanu skóry? Naturalne praktyki mile widziane, polecenia konkretnych produktów również. Z góry dziękuję za podpowiedzi.

Niciuśś98

Posty: 1

 
Tak naprawdę masło chroni nie tylko latem, ale również przed ostrzejszymi mrozami, a nie wiem, czy ktoś to wcześniej zaznaczył. Jeden z takich kosmetyków, które stanowią nawet wsparcie domowej apteczki przy drobnych urazach, problemach dermatologicznych.

foken

Posty: 14

 
Jeżeli masz tendencję do wysuszania skóry to zdecydowanie tak, ale pamiętaj, że masło nie tylko na ciało, ale nawet na dłonie, czy zniszczone pięty się przyda. Naskórek się zmieni, zacznie lepiej wyglądać. Przerabiałam u siebie.

andrew66

Posty: 6

 
No właśnie masło natłuszcza, więc składniki aktywne szybciej się rozchodzą po całym ciele i nie sądzę, żeby ktokolwiek miał od takiego kosmetyku skutki uboczne.

Black_Riot

Posty: 10

 
Możesz właśnie masłem przyśpieszyć gojenie się ran, bo masz warstwę ochronną na skórze po prostu. Stawiaj na masło nierafinowane, smaruj się regularnie, a zobaczysz wyniki. Powiedziałabym najlepsze po około 3 miesiącach.

Wygodniś22

Posty: 7

 
Po cięższych peelingach doskonała sprawa, żeby kolor skóry właściwy wrócił, właśnie z tego powodu często stosuję.

Marioleczka

Posty: 10

 
W moim osobistym porównaniu to masło lepiej wypada od balsamu, a co do takiego zakupu to stawiaj na zapach przede wszystkim, bo różnie ludzie preferują.

Jasio

Posty: 5

 
Zastąpiłam sobie balsamy właśnie masłem do ciała z serii trawa cytrynowa https://e-naturalne.pl/pl/p/Maslo-do-ciala-relax-TRAWA-CYTRYNOWA%2C-MIETA/1251, bo świetnie oczyszcza, drobne ranki właśnie po depilacji szybko przechodzą, a to też mój powszechny problem.

benia32

Posty: 10