gdzie kupić kosmetyki naturalne

gdzie kupić kosmetyki naturalne

Szukam dobrego kosmetyku przeciwdziałającego działaniu wolnych rodników. Czy znajdę na polskim rynku coś naturalnego o takim działaniu. Będę wdzięczna za wszelkie podpowiedzi.

benia

Posty: 2

 
Niczego nie używam, a powinnam i wiem, że to ogromny błąd. Po prostu na co dzień nie mam czasu, a przydałoby mi się właśnie coś takiego kompleksowego, to bym mogła szybko nałożyć, szybko by mi się wchłonęło i dobrze działało.

Kitas

Posty: 6

 
Spróbuj serum ze strony http://noyau.pl/. Lepszego jeszcze do tej pory nie miałam. Działa świetnie i wystarczy niewielka ilość, by pokryć całą twarz.

Posty: 4

 
Ja stosuję zmasowaną pielęgnację, od dermatologa miałam krem z retinolem, stosuje też krem z witaminą C, ale tak naprawdę to nie wiem do końca, który z tych kosmetyków działa. Skóra mi się poprawiła i mam wrażenie, że to właśnie od tej witaminy C.

pawel253

Posty: 12

 
Też chętnie bym się zapoznała z ofertą takich kosmetyków, bo moja skóra czasami dosłownie woła o pomstę do nieba. Jest szara i mimo że robię peelingu, to naprawdę widać, że te wolne rodniki bardzo się na nich odciskają i to pogłębia widoczność upływu czasu.

warter88

Posty: 12

 
Antyoksydacyjna jest witamina C i możesz ją zażywać w większych dawkach, na przykład rozpuszczać sobie tabletki witamina C 1000 albo stosować kosmetyki z witaminą C, tylko żeby one działały, to muszą to być troszkę droższe kosmetyki, takie z górnej półki, bo w tych tańszych witamina C nie jest dobrze ustabilizowana i szybko się utlenia.

Adi666

Posty: 11

 
Stawiam przede wszystkim na wewnętrzne nawilżenie. Kiedyś brałam też tabletki, które miały jakoś nawilżająco działać, ale nie zauważyłam żadnych efektów po tych tabletkach. Myślę, że dobry krem z panthenolem i z gliceryną powinien załatwić sprawę.

RAK-Buuu

Posty: 7

 
W tym wieku to już potrzebna jest bardzo kompleksowa pielęgnacja. Ja też zbyt długo zwlekałam z tym, żeby dobrać do swojej skóry odpowiednie kremy i zabiegi, ale teraz chcę nadrobić czas i właśnie rozglądam się za czymś bardzo treściwym, a jednocześnie nawilżającym i dosyć lekkim, by nie zapychało mi porów.

Meryk87

Posty: 5