"Ostatni Klaps" by Mariusz Pujszo

"Ostatni Klaps" by Mariusz Pujszo

Cześć. Słyszeliście może o tej nowej polskiej komedii z Frytką? Ponoć całkiem fajnie się zapowiada, wybieracie się do kina?

messi32

Posty: 12

 
Możecie wybrać się na „Ostatni Klaps”, moim zdaniem fajnie się zapowiada. Recenzja znajduje się na stronie http://www.filmweb.pl/film/Ostatni+klaps-2014-681201, to możecie sobie ocenić sami, czy warto. Mi wydaje się, że naprawdę nieźle się zapowiada.

johncena67

Posty: 15

 
Mnie ciekawi nowa komedia z Frytką, ciekawe, jak zagra. Film ma wejść do kin po dwudziestym maja, to możesz zobaczyć. Wydaje mi się, że na wieczór ze znajomymi znakomicie pasuje właśnie komedia.

XX|

Trener

Posty: 15

 
Też obejrzałabym sobie jakąś dobrą komedię, ale właśnie patrzyłam repertuar kin i jak na razie nic fajnego dla siebie nie znalazłam, ale to pewnie też zależy od gustu.

DiD3K

Posty: 17

 
Po opisie i zapowiedziach „Ostatni Klaps” Mariusza Pujszo wydaje mi się naprawdę ciekawy. Film reklamowany jest jako najlepsze polska komedia ostatnich lat. Obsada fajna, temat też świeży, więc może być ciekawie. Niektórych z pewnością zainteresuje też Frytka w roli głównej.

wisiek

Posty: 37

 
Nie przepadam za polskimi komediami, no może z wyjątkiem tych z lat osiemdziesiątych, klasyka była fajna, ale późniejsze przeboje raczej mnie nie ujmują, zwłaszcza, jak z są z Pazurą, Lindą i całą „plejadą” polskich gwiazd.

23-Obert

Posty: 14

 
Myślę, że ze znajomymi to najlepiej na jakąś komedię iść. Tylko niestety moim zdaniem coraz mniej śmiesznych, takich nowych tematów w filmach, więc niektóre komedie już nudzą.

akukukuku

Posty: 32

 
Mariusza Pujszo kojarzę tylko z filmu Kac Wawa, ale może w roli scenarzysty sprawdzi się lepiej niż aktora. Jak przeczytałam opis filmu to naprawdę nieźle się zapowiada więc może się wybiorę.

saradonin

Posty: 12

 
W polskich komediach czasami perypetie są niezbyt ciekawe i dlatego niektóre filmy nie odnoszą sukcesu. W sumie to dawno już nic fajnego, polskiego nie nakręcili, jeśli chodzi o takie typowo lekkie kino.

Tajmniczy45

Posty: 24

 
22 maja ma być premiera nowej komedii z Frytką w roli głównej, więc w maju chyba właśnie na to warto się wybrać. Zwłaszcza, że dawno polskich komedii nie było w kinach, więc może wreszcie będzie hit na miarę lat 90-tych.

Rodon22

Posty: 19