Reportaże o ludziach z pasją

Reportaże o ludziach z pasją

Moi mili, potrzebny mi serwis na długie, ciemne popołudnia zimowe :) Strona z zabawnymi i ciekawymi filmami, reportażami itp. Jeżeli znacie jakieś strony, to będę wdzięczny za info!

Jozefffin

Posty: 24

 
Dla mnie telewizja jest teraz tak przesiąknięta polityką, iż nie da się tego oglądać. W necie mogę sobie wybrać to co mnie interesuje, zaś nie muszę poprzez głowę przepuszczać planowo przygotowanej medialnej papki z TV. Ciekawe reportaże, wiele newsów dotyczących przeróżnych regionów świata i kraju przedstawionych w obiektywny sposób można znaleźć już tylko w internecie.

add1cted

Posty: 33

 
Jest kilka stron poświęconych jedynie Lubelszczyźnie w sieci. Ja bym Ci polecił zbadać serwisy naszych lokalnych gazet i rozgłośni radiowych. Tam zawsze się znajdzie jakieś fajne video. Ludzie z radia i prasy wiedzą wyśmienicie, że najwięcej wyświetleń będzie miał właśnie materiał filmowy, natomiast nie samo audio, albo sam tekst.

Batiatus12

Posty: 35

 
A o jakie porady dokładnie Ci chodzi? Pragniesz schudnąć? Ja proponuję po prostu mniej jeść i zacząć się ruszać. Najprostszą formą wysiłku jest bieganie, a przy tym jest to rzecz najniezwyklej zużywająca kalorie, zatem można stosunkowo prędko pozbyć się wiele kilogramów. Jeżeli chodzi o dietę, to pamiętaj o owocach i warzywach, a poza tym o równowadze w dzisiejszym menu. Nie samym białkiem, nie samym tłuszczem i nie samym cukrem człowiek żyje. Jedzenie musi być zbilansowane!

Dobreee

Posty: 27

 
Wszystkim miłośnikom żużla, z różnych stron kraju gorąco polecam serwis http://www.itvl.pl. To tutaj zawsze ogląda retransmisje z meczów naszej pierwszej ligi. Tyle emocji jak żużel to mi żaden inny sport nie zagwarantuje. Za pakiet kosztujący 9,9 zł mam dostęp do wszystkich retransmisji i innych żużlowych materiałów. Dobra rzecz.

usek

Posty: 30

 
Niesłychanie lubię sobie obejrzeć jakiś reportaż o ciekawych ludziach. Wbrew pozorom częstokroć tacy zwykli niezwykli mieszkają gdzieś obok nas. Ostatnio bardzo fajny reportaż o człowieku, który mnie zainspirował do starania obejrzałem na portalu http://www.itvl.pl. Mają tam wiele ciekawych filmów, dla każdego coś fajnego. Z tego co widziałem jest dobrze rozwinięty dział z relacjami sportowymi.

Jasia12

Posty: 30

 
No cześć, jest parę takich serwisów, niestety z tego co widziałem, to całkiem spory procent chce jakąś opłatę za możliwość oglądania. Czasem taka opłata może być symboliczna, lecz niekiedy kosztuje to nawet kilkadziesiąt pln miesięcznie, co moim zdaniem już jest lekką przesadą. Jeszcze dychę to mógłbym zapłacić za jakieś idealne video, lecz trzy dychy to za mnóstwo.

Pozdro!

W_Wąski

Posty: 37

 
Ja tam niesłychanie lubię sobie obejrzeć jakieś fajne video na temat mojej Lubelskiej ziemi. Ostatnio znalazłem taki serwis, który zrobił cykl o lubelskich miastach. Jest trochę o Hrubieszowie, jest też o Parczewie. Jak ktoś lubi takie reportaże to polecam http://www.itvl.pl. Video w niesłychanie fajnej jakości, prędko się ładuje, nic nie tnie, zarówno ogólnie zero stresu:)

Liand

Posty: 29