Strony z filmami online

Strony z filmami online

Na jakim portalu z filmami są częste aktualizacje seriali i najnowszych pozycji? Dajcie znać proszę.

alek44

Posty: 8

 
Teraz bardziej chyba się opłaca seriale oglądać, bo coraz lepiej robią. Niektóre produkcje znacznie lepsze od filmów i podobno jest mocno rosnący budżet w tej kategorii. Co myślicie?

labuh

Posty: 14

 
Naprawdę nigdy nie miałem problemów z ekino-tv.pl, bo ani reklam za dużo nie mają, a poza tym do każdego filmu jest mnóstwo odnośników do zewnętrznych serwisów, więc spokojnie nawet najnowsze pozycje można sprawnie obejrzeć.

Bienkus

Posty: 4

 
Moim zdaniem teraz dobra praktyka to ściąganie wszystkiego, co się da na dysk i przechowywanie, bo coraz więcej pozycji można obejrzeć tylko od razu po premierze, a później usuwają.

Miki

Posty: 7

 
No właśnie widzę, że więcej wydawców dogaduje się z platformami filmów online. Widać, coś jest na rzeczy. W końcu zarabiają i tak, czy siak na dużym ruchu.

pawel253

Posty: 5

 
Pewnie rynek się wyrówna, a większość takich portali będzie się finansowała tylko z premium.

anteon43

Posty: 7

 
Oczywiście oglądaj na tych portalach, które utrzymuję bardzo duży ruch i nie blokują transferów.

Marioleczka

Posty: 15

 
A według mnie wykupienie konta premium na niektórych portalach bardzo się opłaca, bo oglądasz bez reklam, poza tym transferu ci nie zabierają.

23-Obert

Posty: 11

 
Warto się nauczyć szczegółowego wyszukiwania w wyszukiwarce. Wtedy lepiej znaleźć darmowe filmy ;)

Yuri20

Posty: 8

 
Oby tylko nowa polityka praw autorskich nie zablokowała ostatecznie wszystkich filmów online w sieci. Mega się tego boję.

Marioleczka

Posty: 10